Jiný

Hudební epizoda Riverdale Heathers: Podívejte se na dva klipy z představení

Jaký Film Vidět?
 

Kam streamovat:

Riverdale

Běží na Reelgood

The Riverdale hudební epizoda přichází tuto středu (20. března) na The CW a před velmi očekávanou hodinou jsme si prohlédli dva klipy z představení a také oficiální plakát vzdávající hold klasickému filmu Heathers epizoda je částečně založena na.

První je úvod, kde nás Kevin Keller (Casey Cott), který samozřejmě řídí produkci střední školy, seznamuje s Heathers. Ve filmu a muzikálu, který je založen na uvedeném filmu, mají školu na starosti Heathers. Hrají zde Cheryl Blossom (Madelaine Petsch), Betty Cooper (Lili Reinhart) a Veronica Lodge (Camila Mendes), které zpívají řadu ze show. Na rozdíl od loňské epizody Carrie: The Musical to celé vypadá jako snové a integrované do hlavní akce. Víte, jako skutečný muzikál.

kdo je hostitelem ohrožení

Dále se představí v klasické divadelní podobě, což vede k momentu, kdy Cheryl čelí své bývalé přítelkyni Toni Topaz (Vanessa Morgan). Podívejte se, Cheryl minulý týden po svém rozchodu manipulovala s událostmi, aby škola hrála Heathers, a mohla se vrátit ke svým kořenům HBIC. Přidání Toni jako ruiny choreografů, které plánují jen trochu.A konečně plakát, který předvádí Heathers a Josie McCoy (Asheligh Murray) jako jejich čtvrtá členka, Veronica. Ano, je matoucí, když Josie hraje Veroniku a Veronica hraje Heather, ale prostě se s tím budeme bavit:

Foto: Katie Yu / The CWCelý týden jsme se připravovali na hudební epizodu, počínaje shrnutím každý Riverdale hudební číslo vůbec, seřazené ; a pak spekulovat o kdo by mohl zemřít v muzikálu - pokud někdo ano, samozřejmě. Ať se stane cokoli, a jak to všechno jde, epizoda bude vysílána ve středu v 8 / 7c na The CW.

Kam streamovat Riverdale