Jiný

‚Schmigadoon!‘: Uvnitř veselé scény 1. epizody Aarona Tveita a Cecily Strong

Nová komedie Apple TV+ Schmigadoon! sleduje naprosto normální pár, který se ocitne v pasti tajemného města, kde se všichni chovají, jako by byli v muzikálu ze 40. let. Mohlo by to být okouzlující, až na to, že Josh ( Keegan-Michael Key ) a Melissa ( Cecily Strong ) nemohou odejít, dokud nenajdou pravou lásku. Název a koncept jsou zřejmým riffem na Broadwayskou klasiku Brigáda!, ale Schmigadoon!' styl je jeho vlastní. Seriál mísí ostrou komedii a absurdismus s poctami hudebního divadla, takže byl důležitý Schmigadoon! První epizoda, která stanoví pravidla tohoto fantastického nového světa.

v Schmigadoon! V 1. epizodě se Melissa ptá Joshe, zda s ní později v noci navštíví městský Tunel lásky. Říká ano, ale pak prospí jejich rande. Znuděná v tomto podivném městě, kde všichni zpívají a nikdo nemůže získat signál Wi-Fi, jde Melissa sama na karneval. Tam se seznámí s městským darebákem Dannym Baileym (Aaron Tveit). Zatímco město Schmigadoon přivítalo Joshe a Melissu masivním písním a tanečním číslem, až do této scény není jasné, zda měšťané nebo ne realizovat zpívají a tančí. Strongova postava Melissa se musí stýkat se skutečnou broadwayskou hvězdou Tveitem, když se vážně obléká kemp Kolotoč -esque performance.Bylo to opravdu skvělé, protože to číslo je tak trochu první sólové číslo v show. A hodně jsme mluvili o tom, jak jsme učili publikum, jak to všechno bude fungovat, řekl Tveit RFCB. Velmi rychle jsme se naučili, že mým přirozeným sklonem, zejména u kamer, je snažit se věci trochu zmenšit. Nechcete být příliš velký nebo příliš široký.kathryn dennis jižní kouzlo

Ale rychle jsme zjistili, že s typem postav, které Dove [Cameron] a já a my ostatní ve městě hrajeme, jsou tyto jednorozměrné tropy. Takže čím více jsme se zavázali, tím vážněji jsme byli bez komentáře odraženi proti Cecily nebo Keeganovi, tehdy jsme zjistili, že show opravdu klikla, řekl Tveit.

Foto: Apple TV+Pro Stronga je to výzva této scény – a Schmigadoon! - byl úplně jiný. Nejen, že musela hrát scénu přímo, ale nakonec vystoupila po boku jednoho z velikánů Broadwaye.

Jo, každé taneční číslo bylo skličující. Zvláště – bylo to jako O h, Aarone, právě jsi byl nominován na Tonyho a teď musím tančit vedle tebe, Strong řekl RFCB . Ale vždy to bylo inspirativní, vždy vzrušující, naštěstí jsem nemusel dělat příliš mnoho. A já musím vypadat jako někdo, kdo si to užívá.Strong rozhodně vypadal, že si užívá, ale kdyby měl Tveit prodat fantazii Schmigadoon! , musela přesvědčit diváky o jeho reálnosti.

[Cecily Strong a Keegan-Michael Key] jsou naše oči reality, jsou publikem této show, Schmigadoon! tvůrce a skladatel Cinco Paul řekl RFCB a vysvětlil, že pokud se Josh a Melissa nebudou cítit uzemněni, show by propadla. 100% klíčem k tomu, aby tato show fungovala, je, že se tito dva lidé cítí skuteční, protože všichni ostatní tak skuteční nejsou. Tak neskutečné, je to takový trop. Oni a jejich vztah a všechny věci, se kterými se potýkají, se opravdu potřebují cítit autenticky.

A oba to 100% přinesli a mají skvělou chemii, řekl Paul. Prostě se spolu opravdu bavili a vycházeli spolu jako přátelé. To bylo zásadní pro to, aby show fungovala.

Také zásadní? Některé divoké výběry kostýmů v Schmigadoon!

Bylo to úžasné, řekl Tveit o svém kompletu s vysokým pasem. Říkal jsem si: ‚Dáme si pas do podpaží, čím vyšší pas, tím lépe‘ [smích].

Schmigadoon! je nyní na Apple TV+.

Kam streamovat Schmigadoon!