Vysvětlení Konce

„Stín v oblaku“ Vysvětlení konce: Co se stane ve sci-fi filmu Chloë Grace Moretzové?

Jaký Film Vidět?
 

Přívěs pro Stín v oblaku - fantasy hororový film v hlavní roli s Chloë Grace Moretzovou, který nyní vysílá na Hulu - slíbil, že se bude dobře bavit a jíst popcorn. Realita je mnohem obsažnější, téměř jako hra, s několika vrženými CGI skřítky.

To nemusí být nutně špatná věc - alespoň prvních 50 minut úspěšně buduje napětí téměř výlučně prostřednictvím dialogu. Moretz tráví většinu času stráveného na obrazovce uvězněného v příklopu letadla druhé světové války, kde je schopna komunikovat s ostatními členy své posádky pouze prostřednictvím rádia.To znamená, že se stále jedná o film Maxe Landise. (Ačkoli Landis byl odstraněn jako producent a scénář byl údajně silně přepsaná režisérkou a spoluautorkou Roseanne Liang poté, co byl Landis obviněn z citového a sexuálního zneužívání nejméně osm žen .) Věci se začínají dost rychle rozbíhat a protože film je tak náročný na dialog, musíte věnovat velkou pozornost tomu, abyste pochopili, co se přesně děje.Pokud jste zmatení odešli, nebojte se - jsme tu, abychom vám pomohli. Přečtěte si o Stín v oblaku shrnutí spiknutí a Stín v oblaku vysvětlil konec.

Co je Stín v oblaku o? Co je to Stín v oblaku shrnutí spiknutí?

Píše se rok 1943 a Moretz hraje jako pilot druhé světové války jménem Maude Garrett, který se v poslední vteřině objeví ve válečném letadle zvaném Fool's Errand se zlomenou rukou a koženou brašnou. Kapitán a zbytek mužské posádky nevěří Maude, když říká, že byla přidělena k této misi, aby doručila přísně tajné dokumenty z Nového Zélandu na Samou. Koneckonců, v armádě nejsou žádné pilotky! Říkají jí spoustu sexistických věcí a nutí Maude strávit let dolů sférickým poklopem, kde je zbraň letadla, alias Sperry. Pro Maude není místo, aby si tam mohla vzít brašnu, a tak ji neochotně předá jedinému přátelskému členovi posádky, seržantu Walterovi Quaidovi (Taylor John Smith), který slibuje, že ji za ni bude hlídat.O několik gremlinových pozorování a vystřelení na nepřátelská letadla později vyšlo najevo, že Maude lhal. Je spíše Američanka než Britka, její příjmení je Johnson a její balíček je její uklidněné dítě, které propašovala do letadla. Maude vysvětluje, že je na útěku před svým hrubým opilým manželem. Měla poměr se seržantem Walterem Quaidem, otěhotněla a manžel to nějak zjistil. Maude, která se obávala o svůj život, předstírala nějaké papíry, aby mohla být přidělena do letadla, a propašovala své dítě na palubu v kožené brašně - a okamžitě narazila na muže, s nímž podváděla svého manžela. Quaid je naštvaný, že jí Maude o dítěti neřekl, a Maude odpovídá, že se bála, že ji Quaid znovu opustí, jako to udělal, když zjistil, že je vdaná.

alpo zaplaceno v plné výši

Potom gremlini zaútočí na letadlo a ukradnou Maudeino dítě.Foto: s laskavým svolením Vertical Entertainment

Jak Stín v oblaku konec?

Po provedení několika fyzikálních výkonů se Maude podaří zachránit své dítě před skřety a bezpečně přistane s letadlem. Ne tak rychle - skřítek se naposledy pokusí dítě od ní dostat. (Gremlins zjevně opravdu miluje lidské děti!) Nikdy se nebojte. Maude zabije toho skřítka a jednou provždy zachrání své dítě. Závěrečná scéna ukazuje, že Maude kojila své dítě, zatímco válečné letadlo hořelo.

Co je to Stín v oblaku konec, vysvětlil?

Shrnutí: Maude je americká vdaná žena, která se vydávala za pilota britského letectva nesoucího přísně tajné dokumenty, aby se dostala pryč od svého násilnického manžela, který zjistil, že má poměr a otěhotněla. Mnoho věcí však není objasněno - například nastoupila do letadla, kde byl její milenec umístěn záměrně, nebo náhodou?

Aféra s Quaidem je matoucí, protože se nezdá, že by poznal Maude na začátku filmu, když slibuje, že ochrání její balíček, a zjevně neměl tušení, že jeho dítě je uvnitř. Možná bychom měli předpokládat, že Quaid Maude poznal a slíbil, že ochrání její balíček, protože ji stále miluje.

Ale je to také matoucí, protože dříve ve filmu, jiný muž na palubě, vojín Stu Beckell (Nick Robinson), si vzpomíná na dívku ze střední školy, na kterou se zamiloval, o které má podezření, že je Maude. Nenechte se Robinsona zmást se Smithem - jsou to dva samostatní muži, kteří jsou oba zamilovaní do Maude.

Moje rada je nezdržovat se v děrování spiknutí - Stín v oblaku konec zjevně usiluje o symboliku nad logikou tím, že má kojící Moretzovo zrcadlo obraz prsaté ženy namalovaný na boku hořícího letadla. Je to obraz, který symbolizuje sílu, mateřství a ženu, která dokáže všechno.

Je Stín v oblaku založeno na pravdivém příběhu?

Vůbec ne. Nenechte se oklamat archivními záběry žen, které ve druhé světové válce bojovaly o kredity filmu. I když je pravda, že ženy během druhé světové války bojovaly v britských a amerických ozbrojených silách, je tento film jinak zcela smyšlený.

Kde se dívat Stín v oblaku