Místo natáčení 4. řady The Sinner nebyl ostrov Hannover

Jaký Film Vidět?
 

Po dlouhé, pandemií vyvolané přestávce, Sinner je konečně zpět pro 4. řadu. Tentokrát se detektiv Harry Ambrose ( Bill Pullman ) v současné době v důchodu vydává na ostrov Hanover v Maine, aby se zotavil z traumatu z minulého případu. Když však dojde k nečekané tragédii s dcerou prominentní místní rodiny, Harry se nechá vtáhnout do vyšetřování, které odhalí, že toto ospalé turistické městečko není přesně takové, jak se zdá.Sinner má tuto sezónu novou lokaci, ale natáčelo se ve skutečnosti v Maine? Zde je to, co byste měli vědět o místech natáčení show USA Network.KDE BYL HŘÍŠNÍK FILMOVANÝ?

Sinner Sezóna 4 nebyla natočena v Maine. Ve skutečnosti to nebylo ani natočeno ve Spojených státech – zatímco předchozí série se natáčely v New Yorku a Jižní Karolíně, sezóna 4 je první, která se natáčela v kanadské provincii Nové Skotsko.Hannover zastupovala různá města, ale hlavním místem natáčení bylo hrabství Lunenburg , rybářská oblast, která se nachází na jižním pobřeží Nového Skotska. konkrétně Sinner Natáčelo se v Lunenburg’s Downtown Core (národní historické místo Kanady) a také na Hubbards Beach.

Další města Lunenburg také zastupoval Hannover na různých místech, včetně Chesteru, Mahone Bay a Riverportu. Lunenburg také nedávno sloužil jako místo natáčení pro pořady jako Zámek a klíč a Útočiště .Tak, tady to máte! Sinner Sezóna 4 byla vytvořena s pomocí našich severních sousedů.

Sinner 4. sezóna se vysílá ve středu ve 22 hodin. ET/PT na síti USA.Kde sledovat Sinner