Jiný

Steelers vs. Broncos Live Stream: Čas, Kanál, Rozvrh, Jak sledovat živě hru Steelers

Jaký Film Vidět?
 

Živě z Heinz Field bojují Pittsburgh Steelers s Denver Broncos!

Steelers zoufale potřebují vítězství. Po nešťastné výhře nad Buffalo Bills v týdnu 1 Steelers prohráli tři v řadě a prohráli s Las Vegas Raiders, Cincinnati Bengals a Green Bay Packers. Tým Mikea Tomlina bude hostit Denver Broncos v týdnu 5. Po začátku 3:0 Broncos prohráli s Baltimore Ravens v týdnu 4. Jsou Broncos legitimní hrozbou v AFC West, nebo jsou průměrným týmem, který měl to štěstí, že hrát s New York Giants, Jacksonville Jaguars a New York Jets v prvních třech týdnech sezóny? Dnešní hra odpoví na řadu přetrvávajících otázek o těchto dvou týmech.Zde je návod, jak sledovat hru Steelers/Broncos živě online.kolik epizod je v Yellowstone sezóně 1

NA JAKÉM KANÁLU JE HRA STEELERS?

Dnešní hra Steelers/Broncos se vysílá na FOX.

KDY JE HRA STEELERS-BRONCOS?

Výkop dnešního zápasu Broncos/Steelers je naplánován na 13:00. ET.STEELERS VS BRONCOS LIVE STREAM INFO:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete sledovat Steelers vs Broncos živě na FOX, webové stránky FOX , FOX Sports , nebo Aplikace FOX Sports . Hra NFL, kterou vám FOX nabídne, však závisí na vaší poloze. Kompletní mapa pokrytí her FOX a CBS najdete na 506sports.com .

Další možností živého vysílání NFL může být Yahoo Sports. Živé místní hry a hry v hlavním vysílacím čase jsou k dispozici ke streamování zdarma prostřednictvím služby Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL .JAK SLEDOVAT HRU STEELERS ŽIVĚ:

Můžete také sledovat dnešní hru Steelers s aktivním předplatným na streamovací službu, která nabízí FOX, včetně fuboTV , Hulu + živá televize , PŘÍMÝ STREAM , Sling TV nebo YouTube TV . FuboTV a YouTube TV nabízejí způsobilým odběratelům bezplatné zkušební verze.

Foto: Getty Images

PROGRAM PITTSBURGH STEELERS:

  • 6. týden (17. 10.) : doma proti Seahawks dál Fotbal v neděli večer (20:20 ET na NBC/Peacock)
  • 7. týden: sbohem
  • 8. týden (28. října): v Clevelandu (13:00 ET na CBS)
  • 9. týden (8. listopadu): doma proti Medvědům na Fotbal v pondělí večer (20:15 ET na ESPN)
  • 10. týden (14. listopadu): doma proti Lions (13:00 ET na FOX)