Video

Živý přenos Steelers vs. Ravens: Jak sledovat živě hru Steelers-Ravens

Jaký Film Vidět?
 

Živě z historického Heinz Field, Pittsburgh Steelers hostí Baltimore Ravens v tomto zápase AFC North.

Technicky to není hra, kterou musí Steelers vyhrát, ale je to zatraceně blízko. Pittsburgh (5-5-1) vstupuje do dnešního zápasu po sérii dvou proher a je za Ravens (8-3) a Cincinnati Bengals (7-4) v ultrakonkurenčním AFC North. Na druhou stranu Ravens jsou na dvouzápasové vítězné sérii, když porazili Chicago Bears a Cleveland Browns v týdnech zády k sobě. Pokud tým Mika Tomlina doufá, že se mu podaří dobýt AFC North, bude se muset postarat o podnikání doma proti svému vášnivému rivalovi.V kolik hodin je dnes hra Steelers vs. Ravens? Jak můžete sledovat hru Ravens/Steelers živě online? Zde je vše, co potřebujete vědět.NA JAKÉM KANÁLU JE DNES HRA STEELERS?

Dnešní hra (5. prosince) se bude vysílat na CBS a Paramount+.

KDY JE HRA STEELERS-RAVENS?

Začátek zápasu Steelers-Ravens je naplánován na 16:25. ET na CBS a Paramount+.JAK SLEDOVAT HRU STEELERS-RAVENS NAŽIVO:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete dnešní zápas sledovat živě na webové stránky CBS nebo aplikace CBS . Živý přenos Steelers můžete také najít prostřednictvím aktivní předplatné Paramount+. Hra NFL, kterou vám CBS nabídne, však závisí na vaší poloze. Kompletní mapa pokrytí her FOX a CBS najdete na 506sports.com .

Paramount+ nabízí Základní plán (dostupný za 4,99 $/měsíc nebo 49,99 $/rok) a prémiový plán bez reklam (9,99 $/měsíc nebo 99,99 $/rok). Zatímco Essential Plan běžně nezahrnuje místní živé vysílání CBS, plán nabízí NFL na CBS, což znamená, že můžete streamovat NFL prostřednictvím všech plánů Paramount+. Paramount+ nabízí bezplatnou zkušební verzi a 25% studentskou slevu pro oprávněné předplatitele .STEELERS-RAVENS MOŽNOSTI ŽIVÉHO PŘENOSU ZDARMA:

Dnešní hru Steelers můžete také sledovat živě s aktivním předplatným fuboTV, Hulu + živá televize , YouTube TV , nebo PŘÍMÝ STREAM . Poslední možností živého vysílání může být Yahoo Sports. Živé místní hry a hry v hlavním vysílacím čase jsou k dispozici ke streamování zdarma prostřednictvím služby Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL .

YouTube TV a fuboTV nabízejí způsobilým odběratelům bezplatné zkušební verze.

Foto: Getty Images

MOHU SLEDOVAT HRU STEELERS NAŽIVO NA HULU?

Hulu + živá televize (64,99 $ měsíčně) předplatitelé mohou sledovat dnešní zápas živě prostřednictvím živého přenosu Hulu CBS. Streamovací služba nabízí oprávněným předplatitelům sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.

Sledujte Steelers vs Ravens živě na fuboTV