Streamujte Nebo Přeskočte

Streamujte jej nebo jej přeskočte: „Rozteč“ |

Jaký Film Vidět?
 

Kam streamovat:

Rozteč

Poháněno společností Reelgood

Sportovní příběh smolaře je osvědčený vzorec, jak donutit i ty nej apatičtější sportovní fanoušky k účasti na představení nebo filmu (viz: Světla páteční noci), a nejnovější sportovní drama FOX, Rozteč, to plně zahrnuje. Vytvořil stále zaneprázdněný Dan Fogelman (zodpovědný také za nové podzimní drama NBC) To jsme my ), Rozteč pokusy zaplnit prázdnotu kvalitních sportovních dramatických seriálů v televizi letos na podzim. Jsme tu, abychom vám dali vědět, jestli udeří nebo vyrazí z parku.

Průvodce po našem systému hodnocení

Úvodní snímek: Otevření pilota může připravit náladu na celou show (myslím Six Feet Under); zkoumáme tedy první výstřel každého pilota.
Podstata: Kdo, co, kde, kdy, proč? pilota.
Náš Take: Co jsme si mysleli Zoufale toužíme po více nebo zoufale touhle hodinou zpět?
Pohlaví a kůže: To je stejně vše, na čem ti záleží, že? Dáme vám vědět, jak rychle se show zhroutí a zašpiní.
Rozstřel: Kde nás pilot opustí? Visí z útesu nebo běží do kopců?
Sleeper Star: V zásadě někdo v obsazení, který není špičkovou hvězdou a který ukazuje velký slib.
Většina pilotních linek: Piloti mají před sebou spoustu práce: budování světa, zakládání postav a zvyšování sázek. Někdy to vyústí v docela neohrabaný dialog.
Naše výzva: Dáme vám vědět, jestli byste to měli, streamovat nebo přeskočit.

PITCH

Úvodní snímek: Naše protagonistka Ginny (Kylie Bunbury) se probouzí ke svému vibračnímu alarmu v hotelovém pokoji plném sortimentu dárkových košů.

Podstata: Ginny Baker je 23letý džbán, který byl povolán San Diego Padres na start. Tváří v tvář mediálnímu šílenství, bláznivému obsazení spoluhráčů, agentovi ne-kecy a hlasu jejího (zesnulého výstrahy) zesnulého otce vždy v uších, musí Baker překonat historickou výzvu být první ženou v Major League Baseball .Náš Take: I když je plná klišé, Rozteč má spoustu srdce, a právě to mu dýchá. Výkon Bunbury je tichý a kontrolovaný a její chemie s ostatními Padres (zejména Markem Paulem Gosselaarem Mike Lawsonem) umožňuje nekonečné možnosti. Přehlídka rozhodně hraje do tropů často viděných ve sportovních příbězích (včetně inspirativního projevu na kopci od Gosselaara v posledních několika minutách epizody!), Ale otázka pohlaví je to, co ji dělá čerstvou a zasáhne všechny správné poznámky na emocionální úrovni. Je to relevantní - ať už je to pohled na malou dívku, která drží ceduli s nápisem Jsem další! nebo rychlý výstřel poznámky od Hillary Clintonové v hotelovém pokoji Ginny, je těžké, aby vás tato fantazie neovlivnila.

Pilot se také okamžitě nepokouší vyrazit z parku - Ginny se při své první hře propadla pod tlakem a je extrémně špatná. Rozteč také tráví spoustu času snahou o to, aby to bylo co nejpřesnější - je bombardována rozzuřenými fanoušky, má nového koordinátora sociálních médií a komentář v novinách o jejích řadách od vzrušených mladých žen až po sexistické staré muže. Silné obsazení (zejména Ali Larter, Mark Consuelos a Bob Balaban) také pomáhá v síle show. Způsob, jakým je snímek natočen, je nabitý jedinečnou autentickou energií, a díky němuž je snadné investovat emocionálně.Pohlaví a kůže: Když začne epizoda a ona se mění, je v její sportovní podprsence poměrně bezdůvodný záběr Ginny, ale kromě toho zde moc sexy času nenajdete.

Rozstřel: V závěrečné dramatické sekvenci vyšlo najevo, že Ginnin otec byl zabit při autonehodě, než ji vůbec viděl hrát na velké společnosti, ale ona ho stále slyší a vidí všude.

Sleeper Star: Blip Sanders od Moe McRae (starý přítel Ginny a nyní jeho týmový kolega) dodává vrstvu upřímnosti a humoru, které show potřebuje. Je v jejím koutku navzdory jejím neúspěchům a chce shromáždit zbytek týmu, aby učinil totéž. McRaeho poctivý, energický výkon navzdory jeho omezenému času strávenému na obrazovce během pilotu ukazuje růst od něj, který jistě leží před námi.

Většina pilotních linek: Je to bojovnice. Je to bojovnice. V epizodě existuje mnoho příkladů postav, které diskutují o Ginniných vlastnostech, ale debata mezi týmovými kolegy v baru o tom, zda zvládne být v týmu, se ukazuje jako poměrně neohrabaná konverzace.

Naše výzva: Streamujte to. I když je jistě řada záhybů, které je třeba vyřešit, a udržitelnost přehlídky může být sporná, premisa jako celek a velká část jejího provedení z ní dělá závan čerstvého vzduchu mezi ostatními dramaty pádu. Je to relevantnější než kdy jindy.

[ Sledujte pilota Rozteč na FOXNow nebo Hulu ]

Jade Budowski je nerozhodná, někdy spisovatelka, která je schopná ničit pointy a skrývat rozdrcené celebrity ve věku otce. Sledujte ji na Twitteru: @jadebudowski .