Streamujte nebo přeskočte: „Ali Wong: Don Wong“ na Netflixu, komička, která ví, co chce

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

Ali Wong, načasovaná na Valentýna, se vrací na Netflix se svým třetím stand-up komediálním speciálem, ve kterém mluví o lásce, štěstí a o tom, co to opravdu znamená chtít všechno. Ale je to ten druh speciálu, na který se chcete dívat, pokud jste na prvním rande, pokud jste v dlouhodobém vztahu nebo kdekoli mezi tím?ALI WONG: DON WONG : STREAMOVAT NEBO PŘESKOČIT?

Podstata: Ali Wong prorazila ve velkém díky svému prvnímu komediálnímu speciálu Netflix, mládě kobry . Byla těhotná kvůli této zvláštnosti a také kvůli jejímu sledování, Manželka Hard Knock . Od té doby také psala a hrála ve velkém rom-com Netflix, Vždy buď moje možná , pomohl vyjádřit animovaný seriál streamovacího giganta, Velká pusa a brzy bude k vidění v nadcházející sérii Netflix Hovězí .Nahnatchka Khan, který režíroval Vždy buď moje možná , se vrací k režii Wongova třetího stand-up speciálu, natočeného loni v listopadu v New Jersey. Wong možná není na scéně s dítětem, ale stále nosí ty výrazné červené brýle a stále se neštítí odhalit své brutálně upřímné názory na své kolegy komedianty, vztah s manželem a naše různé sexuální touhy a potřeby.hbo max vs netflix

Šťastného Valentýna!

Foto: Max S Gerber/NetflixJaké komediální speciály vám to připomene?: Mezi svobodnými dámami Wongovy generace byste mohli najít podobné premisy a vtipy od Nikki Glaser nebo Michelle Wolf, ale opět jde o svobodné dámy. Pro upřímnou perspektivu vdané ženy v komedii samotný algoritmus Netflix navrhuje Christinu P.

boulet bratři z tažení

Památné vtipy: Role pohlaví. Sex. Milovat. Více sexu. Prostřednictvím série her nutí Wong diváky, aby si představili a poté představili sexuální akty a uspokojení – nebo jejich nedostatek – a to, jak ženy musí lhát nebo předstírat, že se v rámci této dynamiky genderové moci dokonce přiblíží k úspěchu. Lži vás osvobodí!Pro ty z vás, kteří jsou možná spíše neformálními fanoušky komedie, to může být poprvé, co jste kdy slyšeli výraz chuckle f-rs, nebo jste byli nuceni zvážit, jaké to je v DM komičky. Jak vám řekne, každý, kdo považuje Wonga za dostatečně sexuálně atraktivní pro DM, je zuřivý psychopat – a má extrémně dobrý vkus.

A přesto, spoustu času v této hodině připadá Wongové fantazírování o podvádění svého manžela. Konvenční genderová dynamika vstupuje do hry pro Wong nejen proto, že popisuje, proč nepodváděla a nebude podvádět, ale také co se týká toho, jak dlouho budou vdané ženy zacházet, aby se řídily společenskými zvyklostmi, a o kolik lepší to mají svobodní lidé. nedělat doživotní závazky vůči svým manželům a dětem.

Pokud hledáte nějaké jídlo ze zákulisí Vždy buď moje možná , Wong šťastně některé dodává, i když se její odhalení nemusí vyvíjet tak, jak si myslíte.

Náš odběr: Ali Wong sekne přímo k pronásledování. Chce pronásledování. Stýská se jí po pronásledování.

Wong vyžaduje vaši pozornost od své úvodní věty, zpomalí, aby vyslovila aktivační podstatná a přídavná jména, aby zasáhla ještě tvrději: Žárlivý. Hořký. Modely. Víte, jsem velmi žárlivý a zahořklý, že když muž najde v komedii nějaký kousek úspěchu hlavního proudu, začne randit s modelkami, herečkami a popovými zpěvačkami.

Tato premisa by vám mohla vyvolat v hlavě jistého mužského komika. Stejně jako ve svých předchozích speciálech, Wong neváhá upozornit na dvojí standardy, kterým čelí stand-up komici. Když mluví o tabu podvádění žen a vytváří ostré kontrasty s tím, jak je společnost tak shovívavá k mužům, kteří podvádějí, nejmenuje žádné muže ve svém oboru. I když pokud vůbec sledujete celebrity, nemusel jsem vám ani připomínat nedávné historie například Johna Mulaneyho nebo Chrise Rocka.

Přes všechny její fantazírování o nevěře však víte, že Wong je zvláštní a její život zůstává předurčen ke šťastnému konci. Možná proto, že průběžná linie její komedie nadále razí cestu k posílení postavení žen. Jak v jednu chvíli v tuto hodinu prohlašuje, nehledá stejnou odměnu, ale stejné potěšení.

Naše výzva: STREAMOVAT TO. Nevím, na jaké vlně feminismu Ali Wong momentálně surfuje, ale jsem tu pro to. Bez ohledu na to, zda někdy skóruje sponzorskou smlouvu Hello Kitty.

3 ráno

Sean L. McCarthy vytváří komediální rytmus pro své vlastní digitální noviny, Komiksový komiks ; předtím pro skutečné noviny. Se sídlem v NYC, ale bude cestovat kamkoli pro kopeček: zmrzlinu nebo zprávy. Také tweetuje @thecomicscomic a podcasty půlhodinové epizody s komiky odhalujícími příběhy původu: Komiks představuje poslední věci jako první .