Jiný

Usher a Priyanka Chopra Jonas' Reality Series „The Activist“ pečený na Twitteru: Kill It With Fire

Jaký Film Vidět?
 

Svět má soutěžní pořady o vaření, zpěvu, celkovém talentu, maskovaných vystoupeních a teď…aktivismus? To je předpoklad pro novou realitu CBS Aktivista , jak dnes oznámili na jejich panelu TCA. V seriálu se představí šest aktivistů z celého světa, kteří přinášejí smysluplné nutkání k jedné ze tří hlavních příčin: zdraví, vzdělání a životní prostředí. Cestou je provedou tříhvězdičkoví hostitelé s řadou portrétů od významných osobností, které celou sérii okoření. Ale, a možná to není úplně překvapivé, fanoušci online nejsou úplně nadšení.

Podle popisu CBS budou aktivisté soutěžit v misích, mediálních kouscích, digitálních kampaních a komunitních akcích, jejichž cílem je upoutat pozornost nejmocnějších světových činitelů s rozhodovací pravomocí a vyžadovat akci hned teď. Úspěch soutěžících aktivistů se měří prostřednictvím online zapojení, sociálních metrik a vstupů hostitelů.Usher bude řídit soutěžní sérii jako její hostitel, přičemž Priyanka Chopra Jonas a Julianne Hough budou také spoluhostitelé série. Global Citizen a Live Nation byly také připojeny, aby pomohly vytvořit sérii.THE ACTIVIST je první soutěžní série svého druhu, která bude inspirovat skutečnou změnu, protože série postupuje ze Spojených států do Říma na poslední výzvu aktivistů na G20, řekl Hugh Evans, generální ředitel a spoluzakladatel Global Občan. Publikum uvidí vášeň a odhodlání aktivistů pro jejich věci testovat, když žádají světové vůdce, aby přijali naléhavá opatření k vyřešení vzájemně propojených krizí, kterým čelíme.

V konečném důsledku je cílem série vytvořit působivá hnutí a postoupit na summit G20 v Římě, Itálie, vysvětluje CBS a dodává, že dokonce bude jednou za život příležitost setkat se se světovými lídry v naději, že zajistí financování a neocenitelné povědomí o jejich příčinách. Vítěz bude korunován na The Activist, s poslední epizodou s hudebním hostem, dalšími významnými aktivisty a dalšími.THE ACTIVIST, který kombinuje filantropii a zábavu, je průkopnický seriál připravený inspirovat diváky, řekl Jack Sussman, výkonný viceprezident pro speciály, hudbu, živé akce a alternativní programy pro CBS. Jsme nadšeni, že Usher, Priyanka a Julianne jsou součástí seriálu, který provází naše publikum CBS cestami vášnivých tvůrců změn z celého světa.

Ale lidé na sociálních sítích byli méně ohromeni konceptem, když byl dnes spuštěn. Myslím, že nejhrubší na tom je, že to není daleko od toho, jak aktivismus a získávání finančních prostředků bez zisku ve skutečnosti je, jeden uživatel Twitteru napsal . Jste nuceni být postaveni proti jiným příčinám pro arašídy financování, které stát poskytuje.Myslím, že nejhrubší na tom je, že to není daleko od toho, jak aktivismus a získávání finančních prostředků bez zisku ve skutečnosti je. Jste nuceni být postaveni proti jiným příčinám pro arašídy financování, které stát poskytuje. https://t.co/piUMXr6X8S

— Prop (@prophiphop) 9. září 2021

To není dobrý nápad. Lmao. To je hrozná představa https://t.co/DTNAGGS0yB

— Supernova Momma (ona/její) (@SupernovaMomma) 9. září 2021

Zabij to ohněm. https://t.co/EIsF8Un3gk

— Mel (@thegates0fmel) 9. září 2021

jsme v pekle https://t.co/1v8VLuG5yE

— Bradley Stern (@MuuMuse) 9. září 2021

Zvláštní způsob, jak oznámit novou sezónu Black Mirror, ale dobře! https://t.co/7SjouGZjIq

— Cody Johnston (@drmistercody) 9. září 2021

Pět týdnů dlouhá reality série má premiéru v pátek 22. října ve 20 hodin. ET na CBS a bude streamovat živě a na vyžádání na Paramount+.