Video

„The View“ je divoký přes Madonniny nahé fotky: Buns of Steel

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

V dnešní (6. prosince) epizodě Pohled , hostitelé talk show ABC šíleli nad nahými fotkami, které Madonna nedávno sdílela na Instagramu. Kromě chvály hudebnicových buchet se panel také odrazil proti fanouškům Gen Z, kteří ji kritizovali za to, že ukazuje své tělo na sociálních sítích.

Viděl jsi Madonnu?! zvolala moderátorka Whoopi Goldbergová. Opravdu ji zajímá, co si myslíš, že je přiměřené věku, ty 12letá? Pojď hned!gaga a bradley cooper

Joy Behar vtipkovala, že kdyby můj zadek vypadal takhle, mohla bych to udělat taky.[Gen Z] má být mladý a moderní, [ale] jsou připraveni zrušit Madonnu, protože ukazuje buchty, řekla.

britská výstava pečení noel

Jak zdůraznil Goldberg, Madonno dělá mít pojmenovanou celou knihu Sex . Viděla jsem z Madonny víc, než jsem viděla na svém vlastním těle za ta léta, pokračovala. Sex nekončí jen proto, že čísla rostou. …vy všichni jen závidíte! Proto se vám to nelíbí.Překvapilo mě, když jsem slyšel, že Gen Z [jsou] prudérní, řekl Sunny Hostin. Myslím, jsem prudérní, ale já nejsem v Gen Z. Také si všimla, že kritika mladších lidí na Madonnu, která ukazuje své tělo jako 63leté, pociťuje věk.

Goldberg se připojil a dodal, že babička vás nemůže překonat v ničem, s čím můžete držet krok, a tato konkrétní babička nemá problémy s ukazováním svého těla. Takže pojďte mluvit o svých vlastních lidech Gen Z!A přestaňte si představovat svou babičku v této poloze, řekl Behar, na což Goldberg odpověděl: Nikdy si nepřestávejte představovat babičku. Pak nebudete šokováni, když vyjde se dvěma nebo třemi dalšími lidmi!

Pohled vysílá ve všední dny v 11/10 C na ABC.

koho je hlas

Kde sledovat Pohled