Vysvětlení konce „Cartera“: Tento film Netflix potřebuje pokračování, aby svázal ty volné konce

Jaký Film Vidět?
 

Pokud hledáte dávku čistého adrenalinu, když se cítíte pomalí, nehledejte nic jiného než nejnovější korejský akční film Netflixu. Povozník . Nejnovější film od žhavého jihokorejského akčního spisovatele/režiséra Junga Byung-gila sleduje muže, který se probouzí bez vzpomínek (Carter, hraje Joo Won), ale určitě si pamatuje, jak nakopávat prdel všeho druhu. Tyto dovednosti uplatní, když je okamžitě vržen do mise zachraňující svět, aby dopravil lék na apokalyptický virus z Jižní Koreje a do Severní Koreje. Cesta ho zavede od bojů na ulici přes auta, motorky až po letadla, vlaky, helikoptéry – řeknete si prostředí a Carter tam zabije spoustu padouchů.Oh – a celý film je natočen na jeden zátah. Dobře, je prezentovány jako jeden záběr. Ve filmu jsou desítky (ne-li stovky) střihů, ale všechny jsou skryté. Ať už je to cokoliv – budete unešení ze všech těch směšných akcí na další úrovni. Není to všechno, na čem záleží?Také vás vtáhne děj filmu. Když má film hlavní hrdinku se ztrátou paměti, prostě víte, že dojde ke zvratům a odhalování, jak film pomalu odhaluje skutečnou identitu hlavní role. To se děje v Povozník a o Carterovi se učíme až do samého konce. Pojďme se tedy bavit o tom konci!Povozník konec vysvětlen: Co je děj Povozník na Netflixu?

Děj filmu stráví asi dvě hodiny kompletními 180. lety o Carterově původu, ale tady to všechno končí. SPOILERY dopředu, protože se tím pokusíme projít lineárně. Carter Lee se narodil v roce 1986 v Jižní Koreji a emigroval do Ameriky, když mu bylo 11. Několik příštích desetiletí je záhadou (nebo je?) kromě záznamů o Carterově návštěvě Sornell University (což zní jako analogie Cornell, TBH) a poté odcestoval do Severní Koreje jako novinář v roce 2014. Poté se stal naturalizovaným občanem Severní Koreje.

Foto: Netflix

Rychlý posun vpřed o sedm let a najednou je Carter členem severokorejské armády a národním hrdinou. Navzdory tomu utíká ze Severní Koreje se špionem Jung-hee (Jeong So-ri), kterého si vzal v utajení. Ti dva spolu dokonce měli na žádost severokorejské vlády dceru jménem Yoon-hee. Utíkají, protože, uh, Severní Korea je zachvácena virem, který mění oběti v bezduché, bezvlasé, vzteklé příšery (takže v podstatě zombie). Naneštěstí pro Carter a Jung-hee, jejich útěk přeruší generálporučík Jong Hyeok (Lee Sung-jae). Odhaluje, že to byl on, kdo vytvořil virus a rozšířil ho po světě, v naději, že Carter zachrání situaci – čímž posílí Carterův profil ještě výš, a pokud současný režim padne a nechá prostor Jong Hyeokovi, aby zakročil. dovnitř, to je skvělé.Jong Hyeok říká, že ve skutečnosti nechá Cartera a jeho rodinu utéct, pokud sehraje roli v jeho plánu a přinese lék na virus do Severní Koreje; lék leží v krvi Ha-na (Kim Bo-min), dcery renomovaného biologa. Problém: ona je v Jižní Koreji a Sever a Jih nejsou vždy nejpřátelštější. Aby se Carter ujistil, že nebude nucen vzdát se severokorejských tajemství, pokud jeho mise selže, nechá si vymazat mysl, než se dostane do Jižní Koreje. Svou misi pak vykonává na pokyn hlasu v jeho uchu, hlasu jeho manželky Jung-hee. Vidět? Všechno to dává smysl!

Počkejte – ale kdo je Michael Bane?

Oh, ano. Na začátku mise Carter neustále naráží na tajnou C.I.A. agenti, kteří mu stále říkají Michael Bane. Jeho pohyby odpovídají tomu, co mají v evidenci Banea, a dokonce rychle provedou kontrolu DNA a potvrdí, že jde o agenta jménem Michael Bane. Problém je v tom, že Michael Bane byl zabit v Sýrii... ale nikdy neviděli tělo. Vezmeme-li v úvahu, že Smith (Mike Colter) říká, že poznává pohled v Carterových očích, a Jong Hyeok říká, že Carter byl ochoten podstoupit plastickou operaci, aby mohl být špiónem, zdá se neuvěřitelně pravděpodobné, že Michael Bane je Carter Lee.Tak jak se to všechno otřese?

Na konci filmu má Carter zpět všechny své vzpomínky a doktor dokázal použít krev Ha-na k vyléčení Yoon-hee. Když naposledy vidíme Cartera, Jung-hee, Yoon-hee, Dr. Jung Byung-ho (Jung jae-young) a Ha-na, jsou na palubě vlaku provozovaného čínskou vládou, který převáží spoustu nakažených. lidí do města Dandong v Číně.

A pak vybuchne most před vlakem a všechny naše hrdiny s jednosměrnou jízdenkou zavede do vodního hrobu. Hodit kredity!

Jo, vážně, tím to končí. To je konec filmu. Důležité je však poznamenat, že Jung-hee již dříve řekl, že neexistuje způsob, jak by severokorejská vláda mohla vlak zastavit, takže bylo na nich, aby ho zastavili. V tomto kontextu je dobře, že byl most vyhozen do povětří. Nyní se všichni tito nakažení cestující nedostanou do Číny. Ale co Carter?? A musíte se divit, vyhodila Severní Korea do povětří most? Nebo je zde ve hře jiná síla?

Bude existovat Povozník pokračování?

Určitě to vypadá, že by tam mělo být, že? Vzhledem k tomu, co jsme viděli Cartera během filmu dělat, se zdá nepravděpodobné, že by ho nebo kohokoli, koho chrání, mohla zabít taková maličkost, jako je srážka vlaku. A s tolika záhadami kolem Carterovy identity a jeho vztahu ke všem a každé agentuře stále víří, pokračování se zdá nejen pravděpodobné, ale i nezbytné. Jedno však zatím nebylo oznámeno. Prozatím budete muset věřit, že Carter nějak (a pravděpodobně na jeden zátah) dostal z vlaku všechny, na kterých nám záleží.