Jiný

Na jakém kanálu je hra The Cowboys vs. Giants? Jak sledovat živě hru Cowboys-Giants

Jaký Film Vidět?
 

Dallas Cowboys hostí New York Giants v týdnu 5 sezóny NFL.

Dallas Cowboys hoří. Po prohře v úvodním týdnu s Tomem Bradym a Tampa Bay Buccaneers vyhráli Dak Prescott a spol tři v řadě, když porazili Los Angeles Chargers, Philadelphia Eagles a Carolina Panthers. Zatímco Dallas vstupuje do dnešního zápasu za stavu 3-1, Giants jsou 1-3. New York začal sezónu třemi prohrami v řadě – podlehl Denver Broncos, Washington Football Team a Atlanta Falcons – před vzrušujícím vítězstvím v prodloužení z minulého týdne proti New Orleans Saints. Zvládnou to Giants dva po sobě? Pojďme to zjistit.Zde je návod, jak sledovat zápas 5. týdne mezi Cowboys a Giants živě online.NA KTERÉM KANÁLU JE DNES HRA DALLAS COWBOYS?

Dnešní hra se bude vysílat na FOX.

KDY JE HRA COWBOYS-GIANTS?

Dnešní odpolední zápas Cowboys/Giants má začít v 16:25. ET na FOX.JAK SLEDOVAT HRU COWBOYS NAŽIVO:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete sledovat dnešní zápas Cowboys živě na FOX, webové stránky FOX , FOX Sports , nebo Aplikace FOX Sports . Hra NFL, kterou vám FOX nabídne, však závisí na vaší poloze. Kompletní mapa pokrytí her FOX a CBS najdete na 506sports.com .

MOŽNOSTI ŽIVÉHO PŘENOSU COWBOYS VS GIANTS:

Můžete také živě streamovat dnešní hru Giants-Cowboys s aktivním předplatným špičkové streamovací služby, která nabízí FOX, včetně fuboTV , Hulu + živá televize , PŘÍMÝ STREAM , Sling TV nebo YouTube TV . FuboTV a YouTube TV nabízejí způsobilým odběratelům bezplatné zkušební verze.sabrina mrazivá dobrodružství

MOŽNOSTI ŽIVÉHO PŘENOSU ZDARMA: GIANTI/COWBOYS:

Další možností živého vysílání NFL může být Yahoo Sports. Živé místní hry a hry v hlavním vysílacím čase jsou k dispozici ke streamování zdarma prostřednictvím služby Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL .

Foto: Getty Images

MOHU SLEDOVAT NFL ŽIVĚ NA HULU?

Hulu + živá televize (64,99 $ měsíčně) předplatitelé mohou sledujte hru Cowboys živě prostřednictvím živého přenosu Hulu's FOX . Streamovací služba nabízí nejen sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, ale po omezenou dobu můžete ušetřit 10 $ měsíčně po dobu prvních tří měsíců .

Sledujte zápas Cowboys/Giants živě na fuboTV