Jiný

Jaký je rozdíl mezi HBO a HBO Max? Stojí HBO Max víc?

Jaký Film Vidět?
 

Více na:

Teď, když HBO Max - třetí streamovací služba HBO - se po svém uvedení v květnu 2020 oficiálně etablovala jako přední platforma HBO, pojďme se podívat na některé rozdíly mezi těmito třemi. Nejnovější nabídka od společnosti WarnerMedia se vyznačuje velkým konkurentem ve vesmíru s více než 10 000 hodin programování a exkluzivním přístupem k milovanému sitcomu Přátelé , spolu s nesčetnými původními tituly a nyní Warner Bros. celá divadelní deska z roku 2021 (kvůli pandemii COVID-19). Jelikož HBO Max má kromě vlastního katalogu veškerý běžný obsah HBO, stojí to víc než původní platforma?

Zajímá vás, jaké pořady a filmy jsou na HBO Max? Zde je úplný seznam všeho.Pokud se vám to zdá matoucí, nebo pokud si právě teď předplatíte jednu službu HBO a zajímá vás HBO Max, jsme tu, abychom vám pomohli. Zde je to, co potřebujete vědět o novém HBO Max.Stane se HBO HBO Max?

Ne. Doposud nebyla služba HBO Go - streamovací služba HBO dostupná předplatitelům kabelů HBO - absorbována do HBO Max. Služba zůstane stejná a nebude ovlivněna HBO Max. Předplatitelé HBO Go mají stále přístup ke svým programům HBO prostřednictvím platformy na vyžádání.

Nahrazuje HBO Max HBO nyní?

Také ne! Ačkoli je HBO Max novou alternativou k HBO Now, nebude nahrazen. Pokud se však již prostřednictvím HBO přihlásíte k odběru HBO Now, máte štěstí: spolu s jejich aktuálním plánem HBO Now získají noví i stávající předplatitelé přístup k HBO Max 27. května bez dalších nákladů. Nezapomeňte se však přihlásit k odběru HBONow.com a jsou účtovány prostřednictvím HBO (a ne od třetí strany) a jste připraveni získat zdarma HBO Max.sledovat hru seahawks živě zdarma

Stojí HBO Max víc než HBO?

HBO Max bude stát předplatitele 14,99 $ měsíčně (stejná cena jako HBO Now). Zákazníci HBO Now a Charter byli v době uvedení na trh upgradováni na HBO Max zdarma. Pro předplatitele kabelové televize HBO, kteří neměli to štěstí získat přístup k Maxi, se zdá, že by většině prospělo odebrání doplňku HBO z jejich vysílacího balíčku a předplatné streamovací platformy HBO Max.