V kolik hodin je „Beebo Saves Christmas“ na CW?

Jaký Film Vidět?
 

Beebo je modrý.gif'https://.com/show/dcs-legends-of-tomorrow/'> DC’s Legends of Tomorrow Nejchlupatější přítel se vrací na CW letos v prosinci v hodinovém animovaném speciálu s názvem Beebo zachraňuje Vánoce . Fanoušci opět uvidí, jak se hračka proměnila v boha, když se vydává na hrdinskou cestu. Beebo zachraňuje Vánoce bude následovat Beeba, když se vydává s přáteli na severní pól, aby našel pravý smysl Vánoc a porazil příliš posedlého elfa Sprinklese, který se rozhodl, že Vánoce zvládne lépe než Santa (šílenec, já vím).Kolik je hodin Beebo zachraňuje Vánoce na CW? Můžu se dívat Beebo zachraňuje Vánoce žít v Hulu? Je Beebo zachraňuje Vánoce bude na Netflixu? Zde je vše, co potřebujete vědět.KTERÝ JE ČAS BEEBO ŠETŘÍ VÁNOCE NA CW?

Beebo zachraňuje Vánoce bude mít premiéru na stanici The CW ve středu 1. prosince 2021 ve 20:00 ET.JAK SLEDOVAT BEEBO ŠETŘÍ VÁNOCE ŽIVÉ BEZ KABELU:

Můžeš se dívat Beebo zachraňuje Vánoce žít s aktivním předplatným Hulu+živá televize , Youtube TV nebo PŘÍMÝ STREAM . Všechny tyto služby nabízejí CW ve svých balíčcích televizních kanálů.

MŮŽU SE DÍVAT BEEBO ŠETŘÍ VÁNOCE ŽÍT NA HULU?

To záleží. Beebo zachraňuje Vánoce bude k dispozici pro živé vysílání pro ty, kteří mají aktivní předplatné Hulu+Live TV (64,99 $ měsíčně). Uživatelé s aktivním předplatným základní streamovací služby Hulu nebudou moci živě streamovat Beebo zachraňuje Vánoce .KDE SLEDOVAT BEEBO ŠETŘÍ VÁNOCE ZDARMA:

Li Beebo zachraňuje Vánoce sleduje stejnou cestu jako ostatní obsah pocházející z The CW, bude k dispozici ke sledování zdarma na Web CW a Aplikace CW den po premiéře. To by znamenalo, že můžete streamovat Beebo zachraňuje Vánoce na těchto platformách od čtvrtka 2. prosince 2021.

JE BEEBO ŠETŘÍ VÁNOCE BUDETE NA NETFLIXU?

Asi ne. Beebo zachraňuje Vánoce není v současné době naplánováno na vysílání na Netflixu a navzdory skutečnosti, že Netflix přenáší další obsah z The CW, včetně Riverdale a Všechny americké , platforma obecně nestreamuje speciály na jednu epizodu.KDO JE V OBSAH BEEBO ŠETŘÍ VÁNOCE ?

The DC’s Legends of Tomorrow breakout star je doprovázen docela obsazením pro tento speciál. Po boku Beeba (vyjádřený Benem Diskinem) vystoupí Sprinkles (vyjádřený Chris Kattan), Santa Claus (vyjádřený Ernie Hudson), Tweebo (vyjádřený Kimiko Glenn), Turbo (vyjádřený Yvette Nicole Brown) a Leabo (vyjádřený Keithem Fergusonem ). Speciál namluví Victor Garber.