Jiný

V kolik hodin je dnes večer ‚Chicago Med‘, ‚Fire‘ a ‚PD‘? Jak se dívat na nové sezóny živě

Jaký Film Vidět?
 

Můžeme někoho zajímat do tří hodin za sebou Jedno Chicago ?!

Premiérový týden NBC pokračuje a neuvěřitelně populární trio chicagského tria Dicka Wolfa – Chicago Med , Požár v Chicagu , a Chicago P.D . — vraťte se dnes večer se zcela novými epizodami. Pokud potřebujete dohnat Jedno Chicago , ohromujících 23 sezón franšízy (šest sezón Chicago Med , devět sezón Požár v Chicagu a osm sezón Chicago P.D. ) jsou k dispozici pro streamování na Peacock. Takže, víte, zablokujte zbytek roku 2021, myslím!Pokud nemůžete sledovat premiéry sezóny živě na NBC, všechny tři epizody budou k dispozici pro streamování příští den na Hulu a Peacock. Co dělat Chicago Med , Požár v Chicagu , a Chicago P.D . premiéra na NBC? Jak se můžeš dívat Jedno Chicago živě na NBC? Zde je vše, co potřebujete vědět.KTERÝ JE ČAS CHICAGO MED, CHICAGO POŽÁR , A CHICAGO PD DNES V NOCI?

Premiéry všech tří pořadů ve středu 22. září na NBC:

  • Chicago Med : 20:00-21:00 A
  • Požár v Chicagu : 21:00-22:00 A
  • Chicago P.D . : 10:00-23:00 A

JAK SLEDOVAT NBC CHICAGO FRANCHISE ŽIVĚ ONLINE:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete sledovat Jedno Chicago žít na webové stránky NBC nebo aplikace NBC . K dispozici budou i nové epizody pro streamování příští den na NBC.com .CHICAGO MED, CHICAGO POŽÁR , A CHICAGO PD MOŽNOSTI ŽIVÉHO PŘENOSU:

Můžete také sledovat nové sezóny živě s aktivním předplatným fuboTV, Hulu + živá televize , YouTube TV , Sling TV nebo PŘÍMÝ STREAM . Všechny výše uvedené streamovací služby nabízejí přímý přenos NBC. FuboTV nabízí oprávněným předplatitelům sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.

kdy začíná nová sezóna moci

MŮŽU SLEDOVAT PŘEDSTAVENÍ NBC CHICAGO NAŽIVO NA HULU?

Můžete sledovat všechny tři pořady živě na Hulu prostřednictvím aktivního předplatného Hulu + živá televize (64,99 $ měsíčně) . Streamovací služba nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi a po omezenou dobu můžete ušetřit 10 $ měsíčně po dobu prvních tří měsíců .VŮLE CHICAGO POŽÁR, CHICAGO MED , A CHICAGO PD BÝT NA HULU?

Ano! Nové sezóny všech tří pořadů budou k dispozici pro streamování příští den na Hulu. Premiéry série budou k dispozici od čtvrtka 23. září.

Vaši oblíbení hrdinové jsou zpět v noci, kterou milujete. pic.twitter.com/8OtBjpurEM

— One Chicago (@NBCONeChicago) 21. září 2021

VŮLE CHICAGO POŽÁR, CHICAGO MED , A CHICAGO PD BÝT NA PÁVU?

To se vsaď. Nové série všech tří pořadů budou také k dispozici pro streamování příští den na Peacock. Premiéry série budou k dispozici od čtvrtka 23. září.

Kam streamovat Chicago Med