Video

V kolik hodin dnes večer svítí „The Flash“? Jak sledovat 8. řadu „The Flash“ živě

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

Je to oficiální: oblíbený rychlík všech se bleskově vrátí!

Šipka Fanoušci poezie všude trpělivě očekávají návrat Barryho Allena (Grant Gustin) a jeho týmu v sezóně 8 hitové série The CW Blesk . Allena jsme naposledy viděli ve finále 7. sezóny, kdy se spojil s rodinou a přáteli, aby porazil zlotřilého Godspeeda. Zatímco finále zodpovědělo mnoho otázek, které měli diváci v průběhu sezóny, pro nejrychlejšího muže naživu (a přátele) je ještě spousta příběhů, které mohou vyprávět.Nová sezóna začne 5dílným speciálem s názvem Armagedon . Když na Zemi dorazí nový nebezpečný mimozemšťan, Allen a zbytek týmu Flash se budou muset spojit se starými přáteli, aby zachránili svět. To v kombinaci se skutečností, že Allenův nově reinkarnovaný úhlavní nepřítel, Reverse Flash, je stále MIA, pravděpodobně vytvoří vzrušující novou sezónu.Pokud nemůžete dnes večer sledovat premiéru sezóny živě na The CW, epizody budou k dispozici pro streamování příští den na webu The CW i v aplikaci The CW. Kolik je hodin Blesk dnes večer? Jak se můžeš dívat Blesk žít bez kabelu? Je Blesk na Netflixu? Zde je vše, co potřebujete vědět.

KTERÝ JE ČAS BLESK DNES V NOCI?

8. sezóna Blesk bude mít premiéru na CW úterý 16. listopadu 2021 ve 20:00 E.T.JAK SLEDOVAT SEZÓNU 8 BLESK ŽIVÉ BEZ KABELU:

Blesk sezóna 8 je k dispozici pro živé vysílání s aktivním předplatným Hulu+živá televize , Youtube TV a PŘÍMÝ STREAM .

MŮŽU SE DÍVAT BLESK 8. SEZÓNA ŽIVĚ NA HULU?

Ano! Můžete streamovat 8. sérii Blesk živě s aktivním předplatným Hulu+ LiveTV (64,99 $ měsíčně). Blesk není k dispozici pro živé vysílání pro uživatele se základním předplatným Hulu.KDE SLEDOVAT SEZÓNU 8 BLESK ZDARMA:

Nové epizody Blesk bude k dispozici zdarma následující den na streamování Web CW a Aplikace CW . Epizody budou na těchto platformách dostupné zdarma ve středu ráno, počínaje 17. listopadem 2021.

VŮLE BLESK SEZÓNA 8 BUDETE K DISPOZICI PŘÍŠTÍHO DENNÍ STREAMU NA NETFLIXU NEBO HULU?

Ne. Nové epizody Blesk sezóna 8 nebude k dispozici pro streamování příští den na Netflixu a bude k dispozici pouze pro streamování následující den na Hulu s aktivním předplatným Hulu+ LiveTV (64,99 $ měsíčně). Obvykle jsou nové série pořadů od The CW k dispozici na Netflixu osm dní po finále sezóny. Časový rozvrh by měl být stejný pro sezónu 8 Blesk .

JE BLESK NA NETFLIXU?

Ano. Prvních 7 sezón Blesk jsou k dispozici pro streamování Netflix s aktivním předplatným.

KDY BUDOU BUDOUCÍ EPIZODY Z BLESK SEZÓNA 8 LETECKÁ?

Blesk sezóna 8 se bude vysílat každý týden v úterý ve 20:00 E.T. po dobu pěti týdnů, než si udělá mezisezónní přestávku. Zbytek 8. řady by se měl vysílat někdy v roce 2022.

Kde sledovat Blesk