Jingle Binge

V kolik hodin je celoživotní „recept na svádění“ KFC? Jak sledovat online zdarma

Jaký Film Vidět?
 

Více na:

I když to může znít jako pokřivené SNL náčrtek, celoživotní sexy film plukovníka Sanderse se vlastně odehrává tento víkend. Recept na svádění , krátká prázdninová spolupráce mezi KFC a Lifetime, má premiéru tento víkend a Mario Lopez je ikonickým plukovníkem Sandersem. Ať už chcete zůstat beze slova nebo hladoví, nebudete chtít nechat ujít tuto zapařenou kuřecí záležitost.

Harland Colonel Sanders si nasadil tradiční brýle s rohovým okrajem, westernovou kravatu a kozí bradku a zahříval věci Recept pro svádění . Je novým kuchařem ve městě a zamiluje se do ženy mimo jeho dosah. Aby toho nebylo málo, zdá se, že je tu někdo, kdo zabije ten roztomilý idol KFC.Film má pouhých 15 minut, ale zní to jako docela pěkná jízda - film KFC můžete sledovat naživo takto:Kdy bude Recept na svádění premiéra na celý život?

NA Recept na svádění bude mít premiéru tuto neděli 13. prosince ve 12 hodin ET na doživotí. Ujistěte se, že máte kbelík smaženého kuřete připravený na premiéru!

Jak se dívat Recept na svádění živě online:

Nejde jen o jakoukoli starou reklamu KFC - ke sledování budete potřebovat kabelové přihlášení Recept na svádění . Pokud ho máte, můžete krátký film sledovat naživo na internetu Celoživotní web . Nebo jej můžete sledovat naživo na celoživotním kanálu v Hulu + Live TV, YouTube TV, FuboTV, Philo nebo Sling TV.Po premiéře filmu jej budete moci sledovat na doživotní prázdninová sekce , ve všech doživotních aplikacích a na platformách VOD.

Existuje přívěs pro Recept na svádění ?

Určitě existuje - a můžete sledovat šílenství právě tady.