Video

What Time is ‚Lost In Space‘ Season 3 on Netflix?

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

Prosinec byl prostě veselejší. Proč? Protože hit sci-fi seriálu Netflix Ztracen v prostoru se vrací na závěrečnou sezónu mimo tuto světovou sezónu.

Původní Netflix byl poprvé vysílán v roce 2018 jako moderní adaptace stejnojmenné série z roku 1996. Pořad se odehrává v daleké budoucnosti a sleduje cestu rodiny Robinsonových, která se po nouzovém přistání na cestě do vesmírné kolonie vyrovnává s životem na zvláštní nové planetě. Třetí a poslední sezóna Ztracen v prostoru bude jistě bohatý na události, protože fanoušci mohou očekávat, že budou sledovat, jak členové rodiny Robinsonů vyrůstají jako jednotlivci a zároveň se snaží najít cestu zpět k sobě – navzdory (doslovnému) prostoru, který je odděluje.Kdy bude Ztracen v prostoru být na Netflixu? Kolik epizod je ve 3. sezóně Ztracen v prostoru ? Kdo je obsazení Ztracen v prostoru sezóna 3? Zde je to, co potřebujete vědět.je Spike Spiegel mrtvý

KDY BUDE ZTRACEN V PROSTORU BÝT NA NETFLIXU?

3. sezóna Ztracen v prostoru bude mít premiéru na Netflixu 1. prosince 2021. Novou sezónu bude možné streamovat ve 3:00 E.T. První dvě sezóny jsou v současné době k dispozici ke sledování na Netflixu pro ty, kteří to potřebují dohnat, než nová sezóna klesne.

KOLIK EPIZOD JE VE 3. SEZÓNĚ ZTRACEN V PROSTORU ?

Poslední sezóna Ztracen v prostoru se bude skládat z osmi epizod, které budou všechny dostupné najednou. To je pravda: můžete se chvatně dívat na Robinsonův poslední výlet.KDO JE V OBSAH ZTRACEN V PROSTORU SEZÓNA 3?

3. sezóna Ztracen v prostoru uvidí návrat všech oblíbených tváří. Všichni Robinsoni si zopakují své role s Taylorem Russelem jako Judy Robinson, Minou Sundwall jako Penny Robinson, Molly Parker jako Maureen Robinson, Toby Stephensem jako John Robinson a Maxwell Jenkins jako Will Robinson. Mezi další vracející se herci patří Brian Steele jako Robot, Ignacio Serricchio jako Don West a Sibongile Mlambo jako Angela a také Parker Posey jako úskočný Smith.

JE TU TRAILER NA 3. SEZÓNU ZTRACEN V PROSTORU ?

Ano! Chcete-li to zkontrolovat, přejděte na začátek stránky.Kde sledovat Lost in Space (2018)