Jiný

V kolik hodin je dnes večer ‚The Walking Dead‘? Jak sledovat 11. sezónu The Walking Dead živě

Jaký Film Vidět?
 

AMC Walking Dead se chystá vrátit na svou 11. sezónu. Špatné zprávy? Je to poslední sezóna. Dobré zprávy? Sezóna 11 se skládá z 24 epizod , s prvními 12 odvysílanými v roce 2021 a posledních 12 v roce 2022 . To je spousta zombie!

Poslední sezóna bude rozdělena do tří osmidílných dlouhých minioblouků se zaměřením na The Commonwealth, následky útoku na Alexandrii a samozřejmě napjatý a komplikovaný vztah mezi Maggie (vracející se Lauren Cohanovou) a Neganem ( Jeffrey Dean Morgan). Showrunner Angela Kang během nedávného rozhovoru představila poslední sezónu s RFCB Alexem Zalbenem.V našem světě existuje pouze pocit nebezpečí, který přetrvává. A tak, doufejme, vždy cítíme, že nikdo není v bezpečí, i když to vypadá, že existuje spiknutí, protože existuje tolik různých druhů nebezpečí, řekl Kang. A z komiksu víme, že to není příběh, kde na konci všichni zemřou. Je to příběh, který je spíše o tom, jak se civilizace buduje. Ale v tom je samozřejmě neuvěřitelné nebezpečí a sázky. A to je to, o co jdeme, protože se snažíme zůstat věrní duchu příběhu.Pokud hledáte něco nového ke streamování, RFCB Samantha Donsky nedávno napsala článek o nejlepších zombie filmech a pořadech na Netflixu. Ale vraťme se k věci. Kolik je hodin Walking Dead dnes večer? Jak můžete živě sledovat novou sezónu? Zde je vše, co potřebujete vědět.

KTERÝ JE ČAS WALKING DEAD DNES V NOCI?

Premiéra sezóny Walking Dead vysílá dnes večer (22. srpna) od 9:00 do 22:07. na AMC. Po premiéře bude následovat Talking Dead a přídavná prezentace 11. řady, epizoda 1 ve 23:07. ET.JAK SLEDOVAT WALKING DEAD ŽÍT:

Od té doby Walking Dead vysílá živě na AMC, můžete najít živý přenos prostřednictvím aktivního předplatného na over-the-top streamovací službu, která nabízí AMC. Naštěstí máte několik možností, včetně fuboTV , Philo , YouTube TV , AT&T TV NYNÍ , a Sling TV . Philo nabízí oprávněným předplatitelům sedmidenní bezplatnou zkušební verzi .

Premiéra 11. sezóny bude k dispozici streamujte zdarma na AMC.com od pondělí 23. srpna , přičemž další epizody jsou k dispozici pro streamování příští den s platným přihlášením přes kabel ráno po odvysílání na AMC.MŮŽU SE KOUKAT WALKING DEAD VČASNĚ NA AMC+?

Ano! Nové epizody Walking Dead jsou k dispozici o týden dříve AMC + . K dispozici za 8,99 $ měsíčně, AMC+ je k dispozici na Prime Video, Roku, YouTube TV a dalších . Pro oprávněné předplatitele je k dispozici bezplatná zkušební verze .

VŮLE WALKING DEAD 11. SEZÓNA BÝT NA HULU?

Ani náhodou. Bohužel poslední sezóna Walking Dead nebude k dispozici pro streamování příští den na Hulu, ale nové epizody budou k dispozici na webu AMC ráno po odvysílání v televizi.

VŮLE WALKING DEAD 11. SEZÓNA BÝT NA NETFLIXU?

Žádné oficiální datum vydání nebylo oznámeno, ale na základě nedávné historie streamování se domníváme, že nová sezóna Walking Dead vůle nakonec debut na Netflixu ve Spojených státech (ale bude to chvíli trvat).

Finále 9. sezóny Walking Dead vysílaný 31. března 2019 na AMC a celá sezóna debutovala 1. září 2019 na Netflixu. Finále 10. sezóny se vysílalo 4. dubna 2021 na AMC a celá sezóna debutovala 26. července 2021 na Netflixu. Nové sezóny obvykle debutují na Netflixu asi tři až pět měsíců po odvysílání finále sezóny na AMC.

KDY BUDE WALKING DEAD SEZÓNA 11, EPIZODA 2 VZDUCH NA AMC?

Walking Dead Sezóna 11, epizoda 2 se vysílá v neděli 29. srpna 2021 na AMC.

Kam streamovat Walking Dead