Kdy bude na Netflixu „Starling“ Melissy McCarthyové?

Jaký Film Vidět?
 

Netflix vám tento víkend přináší dávku sentimentální, srdečné dobroty Špaček , nové drama s Melissou McCarthy a Chrisem O’Dowdem v hlavních rolích.Režie Theodore Melfi a scénář Matt Harris, Špaček sleduje příběh manželského páru Lilly a Jacka (McCarthy a O’Dowd), kteří se snaží najít pevnou půdu pod nohama poté, co utrpěli nepředstavitelnou ztrátu: smrt svého dítěte. Zatímco se Jack zotavuje v psychiatrické léčebně, Lilly pracuje sama na zahradničení. Nebo si alespoň myslela, že je sama – dokud na ni nezačne útočit obzvlášť otravný pták.Špaček je těžký na metafory a lehký na jemně, ale oba McCarthy a O’Dowd podávají výkony, které stojí za to sledovat. Zde je to, co byste měli vědět o tom, jak se dívat Špaček , počítaje v to Špaček datum vydání a Špaček čas vydání.

KDY SE TAČÍ FILM MELISSY MCCARTHYOVÉ ŠPAČEK PŘIJÍT NA NETFLIX? ŠPAČEK DATUM VYDÁNÍ:

Špaček začne streamovat Netflix v pátek 24. září.

kde mohu sledovat epizody South Park

JAKÝ BUDE ČAS ŠPAČEK BÝT NA NETFLIXU? ŠPAČEK ČAS VYDÁNÍ:

Původní filmy Netflixu se na streamovací službu obvykle spouštějí ve 12:00 pacifického času, neboli 3:00 východního času, ráno v den vydání filmu. Proto můžete očekávat Špaček začít streamovat Netflix v pátek 24. září ve 12:00 PT / 3:00 ET.Pokud hodiny odbijí půlnoc na západním pobřeží ve čtvrtek v noci a vy ještě nevidíte Špaček na Netflixu, zkuste obnovit stránku nebo se odhlásit a znovu přihlásit.

filmy o tomto víkendu

JE TAM A ŠPAČEK UPOUTÁVKA?

Určitě existuje. Můžeš se dívat Špaček upoutávka přímo zde na RFCB. Jednoduše přejděte nahoru a zapněte zvuk videa v horní části této stránky. Kdo by nemiloval metaforu dobrého zraněného ptáka?Hodinky Špaček na Netflixu