Jiný

Kdy bude „Power Book 3: Raising Kanan“ Episode 4 na Starz?

Jaký Film Vidět?
 

Máme jeden rychlý Napájení - související oznámení, než začneme. Zatímco další dvě epizody Power Book III: Raising Kanan bude mít premiéru v neděli 8. srpna a neděli 15. srpna na Starz, 6. epizoda (Level Up) bude mírně zpožděna. Namísto odvysílání v neděli 22. srpna má šestá epizoda sezóny aktuálně naplánovanou premiéru na neděli 29. srpna. Napájení fanoušci!

V epizodě tohoto týdne (Don’t Sleep) jsou všechny sázky zrušeny, když policejní razie vymaže Raqovu konkurenci. Plus, synopse epizody to uvádí sliby jsou porušeny, tajemství jsou odhalena a pomsta je rychlá. co to přesně znamená? Chystáme se to zjistit.Jaký bude čas Power Book III: Raising Kanan Premiéra čtvrtého dílu na Starz? Jak se můžeš dívat Napájení Kniha III 4. díl živě online? Zde je vše, co potřebujete vědět.KDY JE SILNÁ KNIHA 3: ZVYŠOVÁNÍ KANANA, DATUM VYDÁNÍ EPIZODY 4?

Čtvrtá epizoda Power Book III premiéru v neděli 8. srpna na stanici Starz.

CO DĚLÁ ČAS NAPÁJENÍ KNIHA 3: VYCHOVÁVÁNÍ KANANA, 4. EPIZODA PREMIÉRA NA STARZ?

Power Book III: Raising Kanan 4. díl se vysílá v neděli 8. srpna od 8:00 do 21:00. ET na Starz. Nemůžete sledovat živě? Přídavek epizody se vysílá ve 22:23. ET.MŮŽU SE KOUKAT NAPÁJENÍ KNIHA 3: VYCHOVÁVÁNÍ KANANA, EPIZODA 4 VČASNĚ V APLIKACI STARZ?

Ano! Stejně jako první tři epizody, čtvrtá epizoda Power Book III bude k dispozici pro streamování brzy Starz.com a aplikace Starz. Nová epizoda má vyjít v neděli ráno/v sobotu večer (8. srpna) ve 0:01 ET.

JAK SLEDOVAT POWER BOOK 3, EPIZODA 4 ŽIVĚ:

Power Book III: Raising Kanan je k dispozici ke shlédnutí na obou Starz.com a aplikaci Starz (k dispozici ke stažení na iTunes , Google Play , a Amazonka ). Noví a způsobilí předplatitelé mohou využijte sedmidenní bezplatnou zkušební verzi sítě. Starz je také k dispozici s aktivním předplatným Philo za extra $ 9/měsíc. Pro nové předplatitele je k dispozici sedmidenní bezplatná zkušební verze .MŮŽU SE KOUKAT POWER BOOK 3 ŽÍT NA HULU?

Nemůžete živě streamovat Power Book III na Hulu s tradičním účtem, ale Starz si můžete přidat ke svému předplatnému Hulu za 8,99 $ měsíčně. Pro oprávněné předplatitele je k dispozici sedmidenní bezplatná zkušební verze .

Máme pro vás další jamy z 90. let #RaisingKanan seznam skladeb je nyní k dispozici na Spotify https://t.co/742uFxk6Ou pic.twitter.com/ijHoVjhumo

- RaisingKanan (@RaisingKanan) 2. srpna 2021

MŮŽU SE KOUKAT POWER BOOK 3 ŽÍT NA AMAZONU?

Zatímco Power Book III není k dispozici pro streamování zdarma na Amazonu, můžete si Starz přidat do svého účtu Amazon za 8,99 $ měsíčně. Stejně jako Hulu, Amazon nabízí oprávněným předplatitelům sedmidenní bezplatnou zkušební verzi Starz .

MŮŽU SE KOUKAT POWER BOOK 3 NA FUBOTV?

Ano! Starz je k dispozici na fuboTV za dalších 8,99 $ měsíčně . Streamovací služba v současné době nabízí nabídku, ve které můžete přidat Starz za 5 $ měsíčně po dobu prvních tří měsíců. Pro oprávněné předplatitele je k dispozici bezplatná zkušební verze.

VŮLE POWER BOOK 3 BÝT NA HULU?

Ani náhodou. Série nebude k dispozici pro streamování příští den na Hulu.

KDY BUDE POWER BOOK 3, EPIZODA 5 BÝT NA STARZ?

5. díl se vysílá v neděli 15. srpna od 8:00 do 21:00. ET na Starz.

Kam streamovat Power Book III