Jiný

V kolik bude mít premiéra „Mayans MC“ na FX a Hulu?

Co když se vás žádná z těchto možností netýká? Pak je čas se ponořit do nádherného světa FX na Hulu. Díky partnerství mezi těmito dvěma budou nové epizody FX show k dispozici na Hulu den po premiéře. To znamená, že pokud Mayové MC premiéry v úterý, podle FX můžete jej začít sledovat na Hulu ve středu v 5:01 východního času / 3: 01am PT. Jako další bonus přichází Hulu se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí pro nové uživatele. Tuto premiéru je možné sledovat bez zaplacení centu.

netflix papírový dům

Co se stalo v minulé sezóně Mayové MC ? Tady je Mayové MC Rekapitulace sezóny 2

V minulé sezóně FX drama skončilo ranou. No, opravdu několik.Druhá předposlední epizoda následovala po překvapivém útoku Vatosa Malditose na Mayy. Tento útok vedl k tomu, že bývalý člen VM Taza (Raoul Max Trujillo) zavraždil Riza (Antonio Jaramillo). Stále si nejsme úplně jisti, proč k té zradě došlo, a proto si po návratu dávejte pozor na odpovědi. Mayové však neměli moc času truchlit nad svou ztrátou.Většina finále sezóny 2 se točila kolem EZ a Angelova otce Felipeho (Edward James Olmos). Díky své stále se opakující lásce Emily (Sarah Bolger) se EZ (J.D. Pardo) dozvěděl něco o nepříjemném pomocníkovi agenta amerického právníka Pottera (Ray McKinnon). Ukazuje se, že Potter měl vztah a dítě s jedním ze svých svědků. To je ve světě byrokratické policejní práce velké ne-ne. EZ a Angel (Clayton Cardenas) použili tyto informace k vydírání Pottera, aby udělil otcovské občanství.

Když už mluvíme o Felipe, má svou vlastní ságu, o kterou se musíte starat. Felipe se ocitl tváří v tvář Ditě (Ada Maris), Galindově vdově a ženám odpovědným za smrt jeho manželky. Dita se setkala s Ježíšem o svých minulých křivdách a chtěla mu to vynahradit. Řekla Felipe, že chce, aby ji zabil, aby pomstil manželku, kterou ztratil. Nemohl to udělat, ale jeho syn EZ určitě ano. A Dita byla v pohodě, když si vzala téměř každého Reyesova muže, kterého dostala. Ve finále EZ uškrtila Ditu k smrti, když se modlila na poslední modlitbě.Živý přenos hry bucs zdarma

Více na:

Vypadá to všechno pro tuto rodinu příliš šťastné? Dobrý instinkt. Ukázalo se, že Potter nemá rád, aby byl vydírán. Splnil svůj slib udělit Felipe americké občanství, ale tuto laskavost nerozšiřuje na vůdce povstání, Angelinu lásku a matku jeho dítěte Adelita (Carla Baratta). Naposledy jsme viděli Adelitu, která byla pouta na nemocničním lůžku na pokraji porodu. Po Potterově dobrém skutku dělá docela špatný. Potter poslal Angelovi fotografii svého novorozeného dítěte spolu se strašidelnou zprávou.

Sdílíme nyní společné pouto. Oba víme nesnesitelnou osamělost ztráty ženy, kterou milujeme, a oba cítíme prvotní rodinnou bolest pokaždé, když si uvědomíme, že naši synové nikdy nebudou vědět, kdo jsme, říká Potter. Dětská plenka! Není jasné, zda je Adelita skutečně mrtvá, nebo jestli Potter chce, aby si Angel myslel, že je. Doufáme v to druhé.který dnes večer vyhrál canelo souboj

Poslední okamžiky sezóny 2 skončily rozostřením. Poté, co EZ dostal náplast, která ho prohlásila za řádného člena Mayů, vzal Bishop (Michael Irby) gang na narozeninovou oslavu. Ta zábavná malá párty? Bylo to pro babičku El Palo (Gregory Norman Cruz), aka vůdce VM, a důvod, proč Mayové ztratili Riza. Ano, byla to pomsta. Když Mayové vystřelili na místo, jednou z věcí, které kamera ukázala, byla bunda člena Sons of Anarchy.

Mayové tedy nyní nejen bojují s VM. Nyní si musí dělat starosti s SAMCRO. Kdo byl tím členem SOA, kterého zabili? Je Adelita opravdu mrtvá? Dají se EZ a Emily už dohromady? Na to bude Sezóna 3 muset odpovědět.

Kam streamovat Mayové MC