Video

Fanoušci ‚Wheel of Fortune‘ jsou pobouřeni poté, co vítězný soutěžící technicky odpověděl špatně

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

Kolo štěstí fanoušci nebyli příliš potěšeni, když show ocenila jednoho ze svých soutěžících za potenciálně nesprávnou odpověď.

Během čtvrtečního dílu vyřešil soutěžící Steven Page hádanku Quality Craftsmanship a vydělal dalších 9 000 dolarů, které mu pomohly postoupit do bonusového kola show. Zdálo se však, že vynechává z řemeslné zručnosti, což vedlo některé diváky k tomu, aby tvrdili, že show mu neměla dát hádanku. Místo toho by hlavolam pravděpodobně připadl další soutěžící Lise Volivitchové.#Proč byla Stevenova odpověď na pravidlo ‚Kvalitní řemeslo‘[d] dnes večer správná? jeden fanoušek tweetoval . Řekl „kvalitní řemeslo“ – bez „S“! To je nesprávné. Lisa si zaslouží dalších 9 tisíc dolarů, protože by je dostala v příštím kole.Jiný divák poukázal na to, že soutěžící nesmí říct a před posledním slovem v křížovce, což je pravidlo, které soutěžící občas stojí hádanku.

@wheeloffortune právě ošidil dámu o místo v bonusovém kole tím, že chybně vyslovenou odpověď považoval za správnou. napsal . Pokud do křížovky nemůžete přidat „a“, nemůžete ji vyslovit špatně a získat uznání.Zatímco Page nakonec bonusovou hádanku nevyřešil, minulou noc odešel jako šampion. Volivitch i tak zakončila noc s více než 3 000 $ na odměnách. Diváci budou muset zůstat naladěni, aby viděli, zda je moderátor Pat Sajak v budoucnu na soutěžící tvrdší, ale nemůžete se zavděčit všem!

Kolo štěstí vysílá ve všední dny v 7:30/6:30 C na ABC.

Kde sledovat Kolo štěstí