Video

Kdy bude mít ‚Dexter: New Blood‘ premiéru v pořadu? Jak sledovat živě

Jaký Film Vidět?
 

Po dlouhých osmi letech se vrací oblíbená americká nenávist k lásce k sériovému vrahovi Dexter: Nová krev.

Nechvalně proslulého Dextera Morgana (Michael C. Hall) jsme naposledy viděli ve finále úspěšné série Dexter , který měl premiéru už v roce 2006 a v roce 2013 skončil, řekněme, kontroverzním finále. Fanoušci, které ale události finále nepotěšily, budou mít nyní šanci na vykoupení, as Nová krev přináší zpět původního showrunnera a také Halla, aby navázal tam, kde skončilo počáteční finále.Nová sezóna začíná o deset let později a ukazuje Dextera, který nyní žije v severní části státu New York pod přezdívkou Jim Lindsay, místní obchodník. Náš oblíbený atypický sériový vrah zdánlivě opustil své vražedné sklony ve snaze o nový život. Když se však v komunitě, kterou nyní nazývá svým domovem, rozvíří potíže, Dexter si možná uvědomí, že některé části nás samých je těžší ignorovat než jiné; konkrétně touha po (nové) krvi.Pokud chcete dohnat prvních osm sezón Dexter , můžete je nyní streamovat s aktivním prémiovým předplatným na Hulu , Sling , FuboTV, Prvotřídní video a Zobrazit čas . Ale kdy se můžete dívat Dexter: Nová krev ? Kde můžete sledovat Dexter: Nová krev? Vůle Nová krev být na Hulu? Zde je vše, co potřebujete vědět.

JAKÝ BUDE ČAS DEXTER: NOVÁ KREV BUĎTE NA PŘEDSTAVENÍ ?

Nová sezóna bude mít premiéru dne Zobrazit čas 7. listopadu 2021 ve 21:00 ET. Pořad se bude vysílat v neděli až do konce.KDE DALŠÍM SE MŮŽETE PODÍVAT DEXTER: NOVÁ KREV ?

Sezóna bude k dispozici pro streamování na kabelové televizi pro ty, kteří mají balíček Showtime. Bude také k dispozici na webových stránkách Showtime pro předplatitele Showtime/Paramount+ , stejně jako na Showtime Kdykoli , který je zdarma pro jednotlivce s platnými přihlašovacími údaji kabelu.

VŮLE DEXTER: NOVÁ KREV BÝT NA HULU?

Nová krev bude k dispozici na Showtime na Hulu jakož i Hulu + živá televize , oba jsou součástí prémiových předplatitelských balíčků s dodatečnými náklady. Nová krev není uvedena v nadcházejících show Hulu na listopad pro ty, kteří mají obecné předplatné.nový South park 2021

VŮLE DEXTER: NOVÁ KREV BUĎTE NA NETFLIXU ?

není pravděpodobné. Dexter: Nová krev momentálně není naplánováno, aby bylo dostupné pro streamování na Netflixu. Předchozí sezóny Dexter byly také odstraněny z Netflixu.

KOLIK EPIZOD BUDE V DEXTER: NOVÁ KREV ?

Nová krev skončí po 10 epizodách, takže bude o něco kratší než předchozí série, které se všechny skládaly z 12 epizod.

KDO JE V OBSAH DEXTER: NOVÁ KREV ?

I když tato sezóna bude zahrnovat mnoho nových tváří, můžeme očekávat, že uvidíme několik vracejících se postav z předchozích osmi sezón. Michael C. Hall se vrátí jako Dexter spolu s Jennifer Carpenter jako Debra Morgan a John Lithgow jako Arthur Mitchell. Carpenter i Mitchell byli zabiti v předchozích sezónách, takže fanoušci byli zvědaví, jakou roli budou hrát Dexter: Nová krev ?

BUDE DRUHÁ SEZÓNA DEXTER: NOVÁ KREV ?

Asi ne. Ačkoli Showtime ještě nekomentoval možnost druhé sezóny restartu, zdá se nepravděpodobné, že se dočkáme Nová krev rozšířit nad 10 epizod. Tvůrci seriálu se hlasitě vyjádřili k tomu, že tuto novou sezónu považují za příležitost dát Dexterovi pořádný rozjezd. Prezident Showtime Gary Levine to dokonale řekl na tiskovém turné Asociace televizních kritiků (TCA) a uvedl to Nová krev je, znovu navštívit Dexter a dává pořádné finále skvělé sérii.

JE TAM A DEXTER: NOVÁ KREV UPOUTÁVKA?

Jistě! Podívejte se na to výše.

Kde sledovat Dexter: Nová krev