Video

Kdy budou mít premiéru nové epizody ‚South Park‘ na Paramount+ a Comedy Central?

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

South Park oficiálně zaujalo místo nejnovější hvězdy streamovacích válek. Tento týden měl premiéru South Park: Post Covid, první speciál tohoto monstra pro Paramount+. Jakkoli zábavné bylo vidět Stana, Kylea, Cartmana a Kennyho vyrůstat, byl to díl, který možná zanechal ve fanoušcích více otázek než odpovědí.

Je South Park jít do Paramount+? Kdy budou mít premiéru nové díly seriálu? Jsou tyto velmi medializované speciály součástí nového South Park sezóna? Víme, že se škrábeš na hlavě jako Towelie, když se snažíš uvažovat o životě bez trávy. Zde je váš průvodce, co dále očekávat od zvráceného vesmíru Matta Stonea a Treye Parkera.na jakém kanálu hrají green bay packers

Kdy bude další South Park Speciální Be na Paramount+?

Nemáme konkrétní datum, ale máme měsíc. Druhý South Park speciál bude mít premiéru na Paramount+ letos v prosinci.Kolik South Park Budou tam speciály?

Celkem bude 14 těchto speciálů exkluzivně pro tuto streamovací službu. Čtete to správně. South By Speciální nabídky k nebudou k dispozici na Comedy Central nebo HBO Max. Přicházejí pouze na Paramount+, takže nyní je čas přihlásit se k odběru.

V rozhovoru s Hollywoodský reportér Matt Stone poznamenal, že budou točit dva filmy určené pro televizi ročně. Je tu tedy šance, že můžeme příštích sedm let očekávat dvojnásobnou pohromu o prázdninách.Kdy bude South Park Premiéra 24. sezóny?

To je velký otazník kolem této dlouhotrvající animované komedie. V srpnu tohoto roku byla série obnovena prostřednictvím sezóny 30 v roce 2027. Z toho důvodu jistě víme, že nové sezóny South Park se děje.

Počítají se ale speciály Paramount+ do tohoto obnovení sedmi sezón? To se zdá nepravděpodobné. Od té doby South Park měla premiéru svého prvního speciálu v roce 2020, řadí tuto hodinovou epizodu do jiné kategorie než její tradičnější sezóny. V podstatě jsou teď speciály a pak normální South ParkKdy se tedy vrátí skutečné představení? Série Comedy Central měla uprostřed pandemie COVID-19 těžké časy při zjišťování rychlého výrobního plánu. Doufejme, že vyřeší své produkční strasti, až se svět bude pomalu více otevírat. Zatím ale nevíme kdy South Park vrátí se. Držíme palce do roku 2022.

Budou nové epizody South Park Být na Paramount+ nebo Comedy Central?

To je ošemetná záležitost. Nové epizody South Park speciály nebo filmy budou dostupné pouze na Paramount+. Nepůjdou na Comedy Central nebo HBO Max. Pokud jde o nové sezóny South Park série, ty budou mít premiéru živě na Comedy Central. Na základě toho, co se stalo během 23. sezóny, by měly být také k dispozici pro streamování následující den na HBO Max.

jaký pes vyhrál nejlépe na výstavě 2020

Co se děje s South Park a HBO Max?

V tuto chvíli má HBO Max kompletní práva na streamování South Park série. To znamená, že nebude mít žádné delší speciály Paramount+. Ale pravděpodobně bude mít nové epizody South Park série den po premiéře na Comedy Central. Ano, to vše je velmi složité.

Kam streamovat South Park