Jiný

Na koho hrají The Cowboys tento týden? Informace o rozvrhu Dallas Cowboys

Jaký Film Vidět?
 

Po šesti týdnech akce NFL máme několik překvapení (Kansas City Chiefs jsou 3-3?!) a také řadu stálých favoritů, kteří dělají to, co dělají. Tom Brady's Tampa Bay Buccaneers (5-1) ovládají NFC South, zatímco Aaron Rodgers a Green Bay Packers (5-1) vyhráli pět v řadě, aby převzali kontrolu nad NFC North. I když není nikdy překvapením vidět Bradyho a Rodgerse na vrcholu žebříčku, budoucí členy Síně slávy doplňují dva týmy na vzestupu: Arizona Cardinals (6-0) a Dallas Cowboys (5-1).

Cowboys v neděli vyhráli pátý zápas za sebou a porazili New England Patriots v thrilleru v prodloužení 35:29. Od jejich prohry v prvním týdnu s Buccaneers, Dallas porazil Chargers, Eagles, Panthers a Giants, aby převzal kontrolu nad NFC East. Kdo bude další pro Dallas Cowboys? Koho hrají Cowboys v 7. týdnu? Zde je vše, co potřebujete vědět o fotbalovém plánu Dallas Cowboys pro zbytek sezóny 2021 NFL.KOHO HRAJÍ KOVBOJOVÉ TENTO TÝDEN?

Nikdo. Naneštěstí jsou Cowboys během 7. týdne na rozloučenou.KOHO HRAJÍ KOVBOJOVÉ PŘÍŠTÍ TÝDEN?

Další hra Cowboys se odehraje během 8. týdne sezóny. 31. října 2021 cestují Cowboys do Minnesoty, aby bojovali s Vikingy na Fotbal v neděli večer .

INFORMACE O PROGRAMU DALLAS COWBOYS:

  • 9. týden: vs Broncos (13:00 ET na FOX)
  • 10. týden: vs the Falcons (13:00 na FOX)
  • 11. týden: u Chiefs (16:25 ET na FOX)
  • 12. týden (čtvrtek 25. listopadu) : vs the Raiders (16:30 na CBS)
  • 13. týden (čtvrtek 2. prosince) : u svatých (20:20 ET, Čtvrteční večer fotbal )
  • 14. týden: ve Washingtonu (13:00 ET na FOX)
  • 15. týden: v Giants (13:00 ET na FOX)
  • 16. týden: vs. Washington (20:20 ET, Fotbal v neděli večer )
  • 17. týden: vs Cardinals (13:00 ET na FOX)

Foto: Getty ImagesJAK SLEDOVAT DALLAS COWBOYS NAŽIVO ONLINE:

INFORMACE O FOX LIVE STREAM:

Pokud Cowboys hrají na FOX, můžete hru živě streamovat webové stránky FOX , FOX Sports , nebo Aplikace FOX Sports . Můžete také sledovat Cowboys živě na FOX (nebo CBS) s aktivním předplatným nadstandardní streamovací služby, včetně fuboTV , Hulu + živá televize , PŘÍMÝ STREAM , Sling TV nebo YouTube TV .FuboTV, Hulu + Live TV a YouTube TV nabízejí bezplatné zkušební verze pro způsobilé odběratele.

INFORMACE CBS LIVE STREAM:

Pokud Cowboys hrají na CBS, můžete hru sledovat živě na webové stránky CBS nebo aplikace CBS . Živý přenos Cowboys můžete také najít prostřednictvím aktivní předplatné Paramount+.

Paramount+ nabízí Základní plán (k dispozici za 4,99 $/měsíc nebo 49,99 $/rok) a prémiový plán bez reklam (9,99 $/měsíc nebo 99,99 $/rok). Zatímco Essential Plan běžně nezahrnuje místní živé vysílání CBS, plán nabízí NFL na CBS, což znamená, že můžete streamovat NFL prostřednictvím všech plánů Paramount+. Paramount+ nabízí bezplatnou zkušební verzi a 25% studentskou slevu pro oprávněné předplatitele .

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE O KOWBOYS LIVE STREAM:

Živé místní hry a hry v hlavním vysílacím čase jsou také k dispozici ke streamování zdarma prostřednictvím služby Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL . A můžete také sledovat Cowboys živě na NFL RedZone .