Jiný

Bude na Netflixu sezóna 2 za očima?

Jaký Film Vidět?
 

7 show jako „Behind Her Eyes“, které můžete sledovat, pokud se nemůžete dočkat 2. sezóny

All the Reasons I Am So, So Mad At 'Behind Her Eyes'

Rob nějak přišel na to, jak přepínat těla s jinými lidmi. Raději věřte, že použil tuto nově nalezenou supervelmoc k přepínání těl s Adele a předstíral, že je ženatý se svou obsedantní láskou Davidem. Ale Rob se tím nezastavil. Když byl v Adele, zavraždil své vlastní tělo, čímž uvěznil jeho vědomí v Adelině těle. S tím se Louise potýkala po celou dobu, kdy poznávala Davidovu manželku: Rob, ne Adele.

V závěrečných epizodách Za její oči Louise vyměnila těla s osobou, o které si myslí, že je Adele, ale která je tajně Rob. Víš, co se stane dál. Rob, když Louise zavraždila Louise a Adele. Dlouhý příběh, Adele je mrtvá, Louise uvězněna ve svém vlastním těle a Rob je znovu ženatý s mužem, kterým je posedlý, Davidem.Co by se mohlo stát Za její oči Série 2?

V nové sezóně je opravdu jen pár směrů Za její oči můžu vzít. Pokud by série chtěla svrhnout svou premisu, mohla by se druhá část točit na Davidovi, který by zjišťoval Robův podvod. To by bylo naprosto strašidelné.Pak je tu Vy úhel. Vy byl další thriller Netflixu, který mohl snadno obstát jako samostatné jednoleté drama. Ale jak se seriál vyvíjel, jeho druhá sezóna se točila kolem jeho antihrdiny Joe (Penn Badgley) zaměřeného na jinou oběť, eh, milostný zájem. Za její oči může použít stejný přístup, ale s Robem, který zabíjí nový milostný zájem za novým milostným zájmem. Bez ohledu na to, tato série bude vždy divoká.

Hodinky Za její oči na Netflixu