Jiný

Bude zavolán agentovi moje sezóna 5?

Jaký Film Vidět?
 

Zavolej mému agentovi , francouzská série o skupině pařížských talentových agentů pracujících v agentuře s názvem ASK, se v průběhu let od svého prvního uvedení v roce 2015 stala hitem. Populární komedie na pracovišti, kde hrají Camille Cotin, Laure Calamy, Stéfi Celma a Nicolas Maury po boku skutečných francouzských celebrit jako Fabrice Luchini a Juliette Binoche získal novou skupinu fanoušků, když přistál na americkém Netflixu

Nyní jsou fanoušci léčeni na další sezónu Zavolej mému agentovi s novou várkou epizod, která tento měsíc právě debutovala na streameru. Šest nových epizod je známkou Zavolej mému agentovi Čtvrtá sezóna, ale co čeká na budoucnost show? Bude sezóna 5? A kolik ročních období Zavolej mému agentovi nyní streamujete na Netflixu?Tady je to, co potřebujete vědět Zavolej mému agentovi Sezóna 5.BUDE 5 SEZÓNOU ZAVOLEJTE MÉHO AGENTU ?

Promiňte, Zavolej mému agentovi fanoušci - další sezóna seriálu nebude. Zavolej mému agentovi končí po 4. sezóně a nebude pokračovat v další sezóně. Producenti přehlídky Aurélien Larger a Harold Valentin tuto zprávu potvrdili Odrůda minulý týden.

BOL ZAVOLEJTE MÉHO AGENTU ZRUŠENO?

Zatímco Zavolej mému agentovi končí po 4. sezóně, není to proto, že byla show zrušena. Místo toho se producenti rozhodli, že vyprávějí příběhy, které chtěli, a že nastal ten pravý čas na ukončení show. S těmito postavami máme pocit, že jsme řekli, co bylo třeba říct, řekl Valentin Variety. Spíše než dělat něco podobného Dobrá manželka kde rozdělíme tým a vytvoříme si protivníka nebo nepřítele, jsme spokojeni s tím, co děláme. Je správný čas show ukončit. Dodal: Jsme velmi spokojeni s těmito čtyřmi ročními obdobími a s přechodem na nové show.KOLIK SEZÓN ZAVOLEJTE MÉHO AGENTU JSOU NA NETFLIXU?

Chcete dohnat hit francouzské série? Máte štěstí. Právě teď existují čtyři roční období - včetně té nejnovější, která vyšla minulý týden - z Zavolej mému agentovi na Netflixu, z nichž každá obsahuje šest epizod.

Kde se dívat Zavolej mému agentovi