Živý přenos World Series 2020: Time, Channel, Hulu, How to Watch Dodgers Vs. Paprsky živé

Jaký Film Vidět?
 

Více na:

Los Angeles Dodgers bojují s Tampa Bay Rays ve hře 1 světové série 2020!Jak Dodgers, tak i Rays potřebovali sedm zápasů, aby odrazili Atlanta Braves a Houston Astros od sezony. Sedmý domácí běh směny Codyho Bellingera ve hře 7 dal Los Angeles do pořádku, zatímco dvojice raných oběhů Randyho Arozareny a Mikea Zunina stačila k tomu, aby poslal Houston domů. Který tým zahájí Fall Classic vítězstvím? Chystáme se to zjistit.V kolik začíná světová série? Jak můžete sledovat World Series naživo? Zde je vše, co potřebujete vědět.V kolik hodin začíná světová řada dnes večer?

Začátek světové série je naplánován na 20:11 ET na FOX.

SVĚTOVÁ ŘADA 2020 ŽIVÉ INFORMACE O STREAMU:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete streamovat světovou sérii 2020 Fox.com , Web společnosti FOX Sports , nebo aplikace FOX Sports (k dispozici na iTunes , Amazonka , a Google Play ). Můžete také přistupovat k přímému přenosu FOX s aktivním předplatným fuboTV, Sling TV ( na vybraných trzích ), YouTube TV, Hulu + živá televize nebo AT&T TV HNED TEĎ.Mohu SLEDOVAT SVĚTOVOU ŘADU ŽIVĚ NA HULU?

Ano! K dispozici je živý přenos FOX prostřednictvím aktivního předplatného Hulu + Live TV .

JSOU DALŠÍ DODGERS-RAYS SVĚTOVÉ ŘADY ŽIVÉ MOŽNOSTI STREAMU?

Další možností živého přenosu Dodgers-Rays World Series je MLB.TV. K dispozici jsou posezónní hry vysílané na TBS, MLBN, FOX a FS1 prostřednictvím předplatného MLB.TV . K dispozici k zakoupení za 24,99 USD, můžete streamovat službu, jakmile se ověříte prostřednictvím zúčastněného poskytovatele televize.MŮŽEM LIVE STREAM SVĚTOVÉ ŘADY 2020 V YOUTUBE TV?

To se vsaď. YouTube TV nabízí živý přenos FOX. Pro nové a způsobilé předplatitele je k dispozici bezplatná zkušební verze .