„Zack Snyder's Justice League“ je nyní na HBO Max

Jaký Film Vidět?
 

Po letech fanouškovských kampaní a 70 milionech dolarů v opětovném střílení nastal den: Liga spravedlnosti Zacka Snydera, nebo The Snyder Cut, je konečně na HBO Max. Nová verze liga spravedlnosti přichází poté, co fanoušci DC nespokojení s verzí filmu Josse Whedona vyzvali Warner Bros., aby uvolnili vizi původního režiséra Zacka Syndera pro tento film, který se nyní vysílá po čtyřletém čekání.Zatímco Snyder opustil projekt s vlastním hrubým návrhem liga spravedlnosti , co nyní vidíme na HBO Max, je lesklá, vylepšená verze původního střihu. Díky masivnímu rozpočtu mohl Snyder dokončit svůj opuštěný projekt a použít speciální efekty, CGI a poslední úpravy potřebné k tomu, aby fanoušci snad mohli zapomenout na zklamání liga spravedlnosti viděli v kinech před lety.Ať už jste zatvrzelý DC nebo jste jen zvědaví na jedno z nejočekávanějších vydání roku 2021, tady je to, co potřebujete vědět o sledování Snyder Cut, když je nyní na HBO Max.JE PŘIPRAVOVANÝ ŘEZAČ SNYDERU?

Než se pustíme do specifik Liga spravedlnosti Zacka Snydera, při sledování můžete také vidět, do čeho se dostanete. Chcete-li zobrazit celý přívěs Snyder Cut, přejděte na začátek tohoto článku.

JAK MOHU SLEDOVAT LIGU ZPRÁVY ZACK SNYDER?

Chcete-li sledovat Snyder Cut liga spravedlnosti , budete potřebovat přístup k HBO Max, který stojí 14,99 $ měsíčně. HBO Max právě teď nenabízí obecnou bezplatnou zkušební verzi, ale můžete ji kdykoli zrušit. Chcete-li se zaregistrovat, přejděte na HBOMax.com . Ke streamovací službě můžete přistupovat také jako doplněk Hulu , Prime Video nebo YouTube TV . Pokud již máte HBO Max, jste připraveni sledovat Snyder Cut.Je ZACK SNYDER'S LIGA SPRAVEDLNOST ZDARMA NA HBO MAX?

Ano! Pokud máte předplatné HBO Max, budete mít přístup k nové verzi liga spravedlnosti bez dalších nákladů.

JAK DLOUHO JE LIGA ZPRÁVY ZACK SNYDER?

Liga spravedlnosti Zacka Snydera nejsou rychlé, neformální hodinky. Vyhraďte si čtyři hodiny na streamování Snyder Cut, protože to je tak dlouho - no, pokud se dostaneme konkrétně, jsou to technicky čtyři hodiny a dvě minuty.RECENZE SNYDER CUT: CO ŘÍKÁ KRITIKA O NOVÉM LIGA SPRAVEDLNOSTI FILM?

Ačkoli kolem Snyder Cutu nebyl žádný nedostatek humbuků, Alex Zalben z popsal novou verzi příběhu o superhrdině jako v pohodě.

Čtyřhodinový film, který vyjde na HBO Max tento čtvrtek (18. března), je již léta jedním z nejrozporuplnějších a nejdiskutovanějších témat v zábavě, ale konečným výsledkem není ani tak zachránce, ani ničitel kinematografie. diváci a kritici to s největší pravděpodobností přivítají jako v příštích dnech (a týdnech [a letech]), napsal. Místo toho je to přesně tak, jak je inzerováno: Snyderova původní „vize“ z roku 2017 liga spravedlnosti , pro všechny vzestupy a pády, které z toho vyplývají. Některé z dosud neviděných scén jsou docela vynikající. Některé jsou hodné a kruté. Ale velká většina z nich? Nejlépe je popsat jako: dobře.

Přečtěte si naše úplný přehled Liga spravedlnosti Zacka Snydera .

Proud Liga spravedlnosti Zacka Snydera na HBO Max