Ben Best, spolutvůrce filmu Eastbound & Down, zemřel ve věku 46 let

Jaký Film Vidět?
 

Ben Best, který se proslavil spolutvůrcem komedie HBO Eastbound & Down , zemřel. Bylo mu 46.Zprávu potvrdil Eastbound & Down Produkční společnost Rough House Pictures, kterou vedou jeho dlouholetí spisovatelé Danny McBride a Jody Hill a také David Gordon Green. Dosud nebyla zveřejněna žádná příčina úmrtí Besta.S těžkým srdcem se loučíme s naším dobrým kamarádem Benem Bestem. Ztratili jsme ho den předtím, než by mu bylo 47, Rough House Pictures napsal na Instagram . Pekelný přítel a tvůrčí síla. Inspiroval nás a rozesmál. Okouzlující a veselé. Příliš brzy pryč. Milujeme tě a chybíš nám.Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Rough House Pictures (@roughhousepictures)Nejlépe vytvořené Eastbound & Down vedle McBridea a Hilla. Přehlídka hrála McBridea jako Kennyho Powerse, bývalého nadhazovače Major League Baseball, který se vrací do svého rodného města učit tělesnou výchovu na střední škole. Spolutvůrce se objevil v osmi epizodách seriálu jako Kennyho důvěrník, barman jménem Clegg. Seriál se vysílal po čtyři sezóny, od roku 2009 do roku 2013.

Před Eastbound & Down , Best, Hill a McBride jsou spoluautory scénáře a hrají v nich hlavní roli Cesta pěstí nohou , temná komedie bojových umění, která si později získala kultovní přívržence. Film sledoval Freda Simmonse (McBride), učitele Taekwondo, který se vyhýbá svým osobním problémům tím, že se nezdravě fixuje na akční hvězdu filmu B Chucka The Truck Wallace (Nejlepší).Best se také objevil ve filmech jako Země ztracených , Pozorovat a hlásit , Hodně špatné , a Co se stane ve Vegas .

Po zprávě o Bestově smrti se jeho předchozí spolupracovníci vydali na sociální sítě, aby vzdali hold, včetně bývalého Hodně špatné herec Seth Rogen.

RIP Ben Best. Pamatuji si, že jsem ho viděl jako Chucka The Truck in Noha pěst cesta a pomyslel si: „Musím s tím mužem pracovat,“ Rogen tweetoval . Je mi ctí, že s ním mohu pracovat, a ještě víc, že ​​s ním mohu být a být v jeho společnosti. Hodinky Noha pěst cesta dnes a vyhřívejte se v jeho genialitě.

RIP Ben Best. Pamatuji si, že jsem ho viděl jako Chucka The Truck ve Foot Fist Way a myslel jsem si, že s tímto mužem musím pracovat. Jsem poctěn, že s ním mám práci, a ještě víc a že s ním můžu být a být v jeho společnosti. Sledujte Foot Fist Way ještě dnes a vyhřívejte se v jeho genialitě.

film psych 3

- Seth Rogen (@Sethrogen) 12. září 2021

Kde sledovat Na východ a dolů