Video

Živý přenos Cowboys vs. Broncos: Jak sledovat živě hru Cowboys-Broncos

Jaký Film Vidět?
 

Dallas Cowboys hostí Denver Broncos v týdnu 9 sezóny NFL!

Cowboys vstoupili do týdne 9 na sérii šesti vítězství, když v říjnu porazili Panthers, Giants, Patriots a Vikings a dali Dallasu bilanci 6-1. V AFC Broncos stále žijí v konkurenčním AFC West. Raiders a Chargers vedou s výsledkem 5-2 a 4-3, ale Chiefs a Broncos nejsou příliš pozadu se shodnými rekordy 4-4. Po začátku 3:0 Denver prohrál čtyřikrát v řadě, než minulý týden vyhrál nad Washingtonem. Který tým opustí týden 9 s výhrou? Pojďme to zjistit.odkud je kevin hart

Zde je návod, jak sledovat zápas v týdnu 9 mezi Cowboys a Broncos živě online.NA JAKÉM KANÁLU JE DNES HRA COWBOYS?

Dnešní hra (7. listopadu) se bude vysílat na FOX.

KDY JE HRA COWBOYS-BRONCOS?

Dnešní odpolední zápas Cowboys má začít ve 13:00. ET na FOX.na jakém kanálu se dnes hra steelers objeví

JAK SLEDOVAT HRU COWBOYS-BRONCOS NAŽIVO:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete sledovat dnešní zápas Cowboys živě na FOX, webové stránky FOX , FOX Sports , nebo Aplikace FOX Sports . Hra NFL, kterou vám FOX nabídne, však závisí na vaší poloze. Kompletní mapa pokrytí her FOX a CBS najdete na 506sports.com .

Hru můžete také sledovat živě s aktivním předplatným fuboTV, Hulu + živá televize , YouTube TV , Sling TV , nebo PŘÍMÝ STREAM .MOŽNOSTI ŽIVÉHO PŘENOSU ZDARMA: COWBOYS/BRONCOS:

Další možností živého vysílání NFL může být Yahoo Sports. Živé místní hry a hry v hlavním vysílacím čase jsou k dispozici ke streamování zdarma prostřednictvím služby Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL .

Foto: Getty Images

jfk znovu navštíveno přes streamování zrcadla

MŮŽU SLEDOVAT HRU COWBOYS NAŽIVO NA HULU?

Hulu + živá televize (64,99 $ měsíčně) předplatitelé mohou sledovat hru Cowboys živě prostřednictvím živého streamu Hulu's FOX. Streamovací služba nabízí oprávněným předplatitelům sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.

Sledujte zápas Cowboys živě na fuboTV