Video

Živý přenos Cowboys vs. Raiders: Jak sledovat hru Cowboys-Raiders živě

Jaký Film Vidět?
 

Dallas Cowboys hostí Las Vegas Raiders v tomto zápase na Den díkůvzdání, který musíte vidět.

Cowboys (7-3) jsou stále na špici NFC East, ale Dak Prescott a spol se znovu musí starat o Philadelphia Eagles (5-6). Dallas prohrál dva ze tří (včetně prohry v týdnu 11 s Kansas City Chiefs), zatímco Philadelphia vyhrála tři ze čtyř, aby se dostala na dostřel Cowboys.V AFC West prohráli Raiders tři v řadě a propadli na 5-5. Chiefs (7-4) a Los Angeles Chargers (6-4) dosahují významných výher a Denver Broncos jsou stále v hledáčku 5-5. Který tým bude oslavovat vítězství na Den díkůvzdání? Chystáme se to zjistit.Zde je návod, jak sledovat zápas na Den díkůvzdání mezi Cowboys a Raiders živě online.

ROZVRH DĚKOVACÍCH HRY NFL:

  • Chicago v Detroitu (12:30 ET na FOX)
  • Las Vegas a Dallas (16:30 ET na CBS)
  • Buffalo v New Orleans (20:20 ET na NBC a Peacock)

NA JAKÉM KANÁLU JE DNES HRA COWBOYS?

Dnešní hra (25. listopadu) se bude vysílat na CBS a Paramount+.KDY JE HRA COWBOYS-RAIDERS?

Začátek zápasu Cowboys-Raiders je naplánován na 16:30. ET na CBS a Paramount+.

JAK SLEDOVAT HRU COWBOYS-RAIDERS NAŽIVO:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete dnešní hru Cowboys/Raiders sledovat živě na webové stránky CBS nebo aplikace CBS . Živý přenos Cowboys můžete také najít prostřednictvím aktivní předplatné Paramount+.streamujte hru dallas cowboys zdarma

Paramount+ nabízí Základní plán (dostupný za 4,99 $/měsíc nebo 49,99 $/rok) a prémiový plán bez reklam (9,99 $/měsíc nebo 99,99 $/rok). Zatímco Essential Plan běžně nezahrnuje místní živé vysílání CBS, plán nabízí NFL na CBS, což znamená, že můžete streamovat NFL prostřednictvím všech plánů Paramount+. Paramount+ nabízí bezplatnou zkušební verzi a 25% studentskou slevu pro oprávněné předplatitele .

MOŽNOSTI ŽIVÉHO PŘENOSU ZDARMA: COWBOYS/RAIDERS:

S aktivním předplatným můžete také sledovat živě hru Cowboys/Raiders Thanksgiving fuboTV, Hulu + živá televize , YouTube TV , nebo PŘÍMÝ STREAM . Poslední možností živého vysílání může být Yahoo Sports. Živé místní hry a hry v hlavním vysílacím čase jsou k dispozici ke streamování zdarma prostřednictvím služby Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL .

YouTube TV a fuboTV nabízejí způsobilým odběratelům bezplatné zkušební verze.

Foto: HBO

MŮŽU SLEDOVAT HRU COWBOYS NAŽIVO NA HULU?

Hulu + živá televize (64,99 $ měsíčně) předplatitelé mohou sledovat hru Cowboys živě prostřednictvím živého přenosu Hulu's CBS. Streamovací služba nabízí oprávněným předplatitelům sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.

Sledujte Cowboys/Raiders na Hulu + Live TV