Video

David Chase konečně vysvětlil Tonyho osud ve finále ‚The Sopranos‘

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

Měli jsme téměř 15 let na debatu o konci Sopranovci od odvysílání finále v červnu 2007. Nyní však tvůrce David Chase přesně vysvětlil, co se stalo po onom osudovém sestřihu do černé v posledních okamžicích pořadu HBO. Konečně, fanoušci mají jasnou odpověď, pokud jde o osud Tonyho Soprana ( James Gandolfini ).

Ve finále jde Tony se svou rodinou na večeři. Je obklopen několika lidmi, kteří také kousají, ale vzadu je útržkovitá postava. Když se jeho dcera Meadow chystá vejít dovnitř, Tony vzhlédne. Najednou obrazovka zčerná. Fanoušci strávili poslední dekádu a půl přemýšlením, co to přesně znamená – ale spekulace dnes končí.Mluvit s Hollywoodský reportér Chase vysvětlil vizi finále a Tonyho osud.jak zkazit vánoce

Protože scéna, kterou jsem měl na mysli, tou scénou nebyla. Ani mě nenapadlo ostříhat na černo, řekl Chase. Měl jsem scénu, ve které se Tony vrací ze schůzky v New Yorku ve svém autě. Na začátku každé show přijel z New Yorku do New Jersey a poslední scénou mohl být jeho příchod z New Jersey zpět do New Yorku na schůzku, na které měl být zabit.

Takže ano, Tony byl zabit. To byl Chaseův plán, když začal brainstorming o poslední epizodě, a to se stane poté, co epizoda zčerná. Chase pokračoval ve vysvětlování inspirace za epizodou.Ale myslím, že jsem měl takovou představu – jel jsem po Ocean Park Boulevard poblíž letiště a viděl jsem malou restauraci, pokračoval Chase. Bylo to něco jako chatrč, kde se podávala snídaně. A z nějakého důvodu jsem si pomyslel: ‚Tony by to měl dostat na takové místo.‘ Proč? Nevím. To bylo před dvěma lety.

f je pro rodinnou recenzi

A pochopil, že to udělal. Chase také uvedl, že ho všechny ty řeči o Tonyho smrti trochu naštvaly.Chtěli vědět že Tony byl zabit, řekl Chase. Chtěli ho vidět, jak jde obličejem dolů v linguini, víš? A já si jen pomyslel: ‚Bože, sledoval jsi toho chlapa sedm let a já vím, že je to zločinec. Ale neříkej mi, že ho nějakým způsobem nemiluješ, neříkej mi, že nestojíš nějakým způsobem na jeho straně. A teď ho chceš vidět zabitého? Chcete spravedlnost? Ty jsi zločinec poté, co sedm let sledoval tyhle sračky.“

všechno světlo všude proudí

Kde sledovat Sopranovci