Jiný

„Gossip Girl“ Epizoda 2 Rekapitulace: (Fond)Raising Hell

Jaký Film Vidět?
 

Puntíkovaný: Drbna změna parametrů vlastní show. Podle tradičního hlasového vyprávění Kristen Bell, který otevírá každou epizodu, GGv2.0 je nyní o skandálních životech New York elity, spíše než zaměření předchozí iterace konkrétně na Manhattan. Gratuluji Brooklynu, myslím? A možná Queens, v závislosti na sousedství?

Gentrifikace stranou, druhá epizoda nového Drbna (She’s Having a Maybe) přináší to, co byste od epizody očekávali Drbna dodat. Peníze se utrácejí ve velkém, bohatí lidé se chovají špatně, lidé, kteří by se opravdu neměli mezi sebou hádat, se mezi sebou domlouvají, spory rostou a klesají a znovu rostou a zase klesají. Rychlý pohyb byl vždy originál DD je silná stránka a zdá se, že nový model následuje.Ústřední dějová linie se nadále točí kolem Julien Callowayové a její nevlastní sestry Zoyi Lott. Jak epizoda začíná, Julien se zdržuje času a snaží se čelit, jako by ona a její nyní bývalý přítel Obie byli stále předmětem, aby si zachránili tvář se svými vzteklými stoupenci. Ale vše, co Obieho zajímá, je jeho nově objevený zájem o Zoyu, jehož spontánnost je na hony vzdálená důkladně, pochmurně inscenované vztah, který měl s Julienem.

Cole hauser Yellowstone sezóna 3

GOSSIP GIRL EP 2 ZOYA OBIE KISS

Velká část zbytku epizody je jakousi hrou na kočku a myš, přičemž Julien se snaží vnést do událostí svůj vlastní směr, i když se Obie dostává na Zoyinu oběžnou dráhu a nová Gossip Girl povzbuzuje nový pár. Ale učitelé, kteří provozují účet GG v čele s myškou Kate Keller, byli zmařeni ve snaze udělat z nové Gossip Girl legální věc. Když zveřejní společnou fotku Zoyi a Obieho, kterou jim nějaký rando poslal, Julien oponuje recyklací staré fotografie její a Obie dohromady, vypadali, jako by to bylo pořízeno tu samou noc. Stačí, aby byl celý účet Gossip Girl označen jako dezinformace a byl bombardován DM, který označil GG za lháře.To nechává tým Gossip Girl na holičkách, alespoň dokud neodhalí nějakou novou špínu: Zoya byla zřejmě z neznámých důvodů vyhozena ze své staré školy, spíše než aby prostě přestoupila. Kate hledá podrobnosti, protože ví, že jejich zveřejněním by se Gossip Girl vrátila na mapu. Místo toho však uzavře dohodu s kajícným Julienem a dohodne příměří výměnou za to, že Julien přesvědčí Instagram, aby ověřil účet GG. To vše je děsivý rok 2021.

V každém případě je hlavní událostí epizody sbírka, ve které nesmyslně bohatí rodiče Constance Billardové a St. Jude's – čerství z konferencí rodičů a učitelů, které slouží především jako recenze učitelů, nikoli studentů – získávají peníze na školní potřeby pro sociálně slabé. (Víte – lidé, které se ultrabohatí stanou ultrabohatými, když je podojí za všechno, co stojí za to.) Tohle je velký problém pro všechny v pořadu, situace, kdy je vidět a být viděn se všemi druhy důsledky. Monet a Luna jej chtějí použít k úplnému zničení Julienovy rivalky Zoyi. Jejich kamarádka Audrey jen chce, aby její matka (Laura Benanti) vystřízlivěla dostatečně dlouho na to, aby se objevila, což se jí na konferencích nepodařilo. Zoya a Julien většinou chtějí, aby jejich otcové (Luke Kirby a Jonathan Fernandez), kteří se navzájem nenávidí ohněm tisíce sluncí, zůstali daleko od sebe.Pak je tu Max, enfant hrozné Chuck Bass typ skupiny. Epizodu stráví námluvami – jistě, námluvami, pojďme s tím místo pronásledování – učiteli klasiky na své škole, panu Caparrosovi (Jason Gotay). V lázních, o kterých je známo, že Caparros často chodí, Max uspořádá polibek s Akim, kterého přesvědčil, aby přišel (abych byl spravedlivý, nezdá se, že by to chtělo tuny přesvědčování) ve snaze přimět staršího muže žárlit ( nebo nadržený).

GOSSIP GIRL EP 2 AKI MAX KISS

Při sbírce peněz Max pronásleduje svou kořist dále. Ve všech případech říká Caparros Maxovi, že se svými studenty nešukám, i když Maxovi do ucha šeptá sladké nic, když se student ptá, co by se mezi nimi mohlo stát po promoci. Toto je ten druh zjevně strašidelného, ​​lahodně špinavého materiálu originálu Drbna mohl jen naznačit. (Je tu také spousta mužských břišních svalů a zadků, což je také něco, co původní série nemohla nebo nechtěla udělat.)

kteří hrají dnes v pondělí večer fotbal

GOSSIP GIRL EP 2 WHISPER

A tím noc pro Maxe nekončí. Druhý den ráno se Audrey od své matky po kocovině dozví, že její společnost vyhlásila bankrot, a proto se včera večer opilá na večírku chovala špatně. Ale pak se Audrey stáhne do své vlastní ložnice a nevíš, že Max strávil noc, když spolu tajně řešili své frustrace v posteli. Nikdo se to samozřejmě nikdy nemůže dozvědět; každý to samozřejmě nakonec udělá.

michigan fotbal sledovat živě

Nakonec dojde mezi Zoyou a Julienem k určitému sblížení. Po katastrofálním nákupním rande s Obiem, kdy pár nakupuje těmto znevýhodněným dětem jejich školní potřeby přímo, jen aby je vyrušil Julien a její četa. a jejich tatínkové a Gossip Girl najednou, Zoya je na pokraji úplného stažení z Constance Billardové. Ale Julien ji odrazí v průsmyku a slíbí konec nepřátelství a nově navázaný vztah jako sestry.

To je věc této iterace Drbna : Dvě hlavní postavy, Zoya a Julien, opravdu ne chtít bojovat, alespoň zatím ne. Rivalita, kterou se účet Gossip Girl pokusil vyvolat, se nedaří naplnit. Změní se to? Vsadil bych skutečné americké dolary, že ano. O to jde Drbna , dříve a nyní: Drama kraluje.

GOSSIP GIRL EP 2 CREW

Sean T. Collins ( @theseantcollins ) píše o televizi pro Valící se kámen , Sup , The New York Times , a kdekoli, kde ho bude mít , opravdu. On a jeho rodina žijí na Long Islandu.

Hodinky Drbna Epizoda 2 („She's Having A Maybe“) na HBO Max