HGTV prodává dům „The Brady Bunch“ za 3,2 milionu dolarů fanouškům, kteří si myslí, že je to nejhorší investice vůbec: Nikdo tam nechodí dělat vepřové kotlety a jablečnou omáčku

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

Proběhla velmi koupě Brady! Podle Wall Street Journal , HGTV prodala dům používaný jako exteriér ikonického rodinného domu Brady v Brady Bunch Tině Trahanové za 3,2 milionu dolarů. Cena je údajně asi o devět procent nižší než 3,5 milionu dolarů, které na to síť v roce 2018 utratila.Trahan, samozvaný Brady Bunch fanynka a manželka bývalého generálního ředitele HBO Chrise Albrechta řekla, že dům je téměř jako domeček pro panenky v životní velikosti, ale myslí si, že v něm nikdo nebude bydlet.Nikdo tam nepůjde dělat vepřové kotlety a jablečný pyré v té kuchyni, pokračovala. Cokoli, co byste mohli udělat pro to, aby byl dům obyvatelný, by ubralo na tom, co považuji za umělecké dílo.kdy je sezóna premiéra moci

Agent Danny Brown tuto myšlenku potvrdil a řekl deníku, že neexistuje žádná normální průměrná rodina, která by se tam mohla nastěhovat a bydlet v něm, takže to bylo skoro jako byste prodávali ustalovač.

K čemu to budu přirovnávat, k domu Freddyho Kruegera v Elm Street nebo k Sám doma Dům? přidal.Rodina Brady v

Foto: Everett Collection

Trahan řekla, že má v úmyslu v domě pořádat fundraising a charitativní akce, ale nákup přesto označila za nejhorší investici vůbec.Nemohu ani vyslovit slovo investice – řeknu odpovědnost, řekla WSJ .

Poznamenala, jak fanoušci show stárnou, což znamená, že méně lidí může rozpoznat neodmyslitelnou nostalgii domova.

nejlepší sezóna je vždy slunečná ve Philadelphii

Zeptal jsem se svého 27letého tenisového instruktora: ‚Už jsi o tom slyšel? Brady Bunch ? vzpomínala. On je jako: ‚Jo, Wayne Brady?‘ Já na to: ‚Néééé.

Novějším generacím se na HGTV připomněla hodnota domova Velmi Brady renovace , který se vysílal v roce 2019. Síť utratila 2 miliony dolarů na renovaci interiéru, aby zachovala přesnou estetiku domácích fanoušků, které poznali a milovali, jak bylo uvedeno v pořadu, který moderoval Property Brothers Drew a Jonathan Scottovi.

V roce 2018 překonala HGTV Lance Bass z NSYNC v nabídkové válce o dům. Lidé .

Před zakoupením domu HGTV patřil téměř 50 let stejné rodině. Podle TMZ , HGTV původně uvedla dům k prodeji v květnu za 5,5 milionu dolarů.

Nicméně Trahan byla údajně stále nadšená ze svého nového domu, který je nejnovějším v její sbírce neobvyklých domů. Marcy Roth, Trahanova realitní agentka, zpočátku věřila, že si dělá legraci, když projevila zájem o dům.

v kolik hodin je dnes večer kovbojská hra

Řekla: ‚Ne, nedělám si legraci, jsem posedlá, řekla WSJ .

Brady Bunch streamuje Prime Video , zatímco Velmi Brady renovace streamuje objev+ .