Jiný

Jak stahovat epizody na Hulu

Jaký Film Vidět?
 

viz také

Chcete si odpočinout od HBO Max (prozatím)? Zde je návod, jak zrušit HBO Max

Průměrný americký předplatitel sleduje 3-4 streamovací služby, které...

od Michaela Haskoora( @Tweetskoor )

Chystáte se na dlouhou cestu a chcete si stáhnout zbytek epizod pořadu, který sledujete, pro offline sledování v letadle, vlaku nebo automobilu? Možná si chcete stáhnout celý pořad nebo dokonce film? Ať tak či onak, díky Hulu's Centrum nápovědy , máme kroky, které musíte provést níže, abyste si vybraný obsah stáhli v aplikaci Hulu do telefonu nebo tabletu a dalších podporovaná mobilní zařízení .Mějte na paměti, že to znamená, že ne vše, co se aktuálně streamuje na Hulu, je k dispozici ke stažení. Budete také potřebovat správný plán Hulu k prozkoumání a přístupu ke stažitelnému obsahu. I tak je to docela sympatická funkce.Některé další věci, které byste měli vědět, jsou, že můžete mít najednou až 25 stažení na pěti podporovaných mobilních zařízeních. Tyto limity se vztahují na účet, nikoli na profil nebo zařízení. Pokud byste překročili jeden z těchto limitů, platforma zobrazí vyskakovací upozornění s dalšími kroky.

nejlepší 90denní epizody snoubenců

Jakmile si stáhnete epizodu nebo film, budete k nim mít offline přístup po dobu 30 dnů, jakmile však stisknete tlačítko Přehrát, Hulu vám dá 48 hodin na dokončení sledování, než vyprší. Ale nebojte se, můžete obnovit stažené soubory, jejichž platnost vypršela .Teď pojďme na věc. Zde je návod, jak stáhnout film nebo epizodu na Hulu:

 1. Připojte se k Wi-Fi síti, popř povolit mobilní stahování
 2. Jít do Vyhledávání Lupa - Ikona Hledatz globálního navigačního panelu*
 3. Klepněte Ke stažení z nabídky
 4. Procházejte různé sbírky a procházejte je
 5. Vyberte film nebo pořad, který si chcete stáhnout
  • Pro filmy stiskněte Stažení Stáhnout ikonuna stránce Podrobnosti
  • U televizních pořadů vyberte možnost Epizody záložka pro vyhledání epizod ke stažení. Pokud je epizoda k dispozici pro sledování offline, klepněte na Stažení Stáhnout ikonu ikonu vedle ní.
 6. Jít do Stahování Ikona nabídky ke staženíz globálního navigačního panelu sledovat probíhající stahování

Přístup ke staženým souborům offline a jejich sledování: 1. Otevřete aplikaci Hulu
 2. Klepněte Stahování na další výzvě zobrazíte seznam stažených videí od A do Z
 3. Vyberte jakýkoli stažený film nebo epizodu a začněte sledovat offline. Poznámka: Automatické přehrávání je zakázáno při stahování datových proudů .

Pokud chcete svá mobilní data používat ke stahování obsahu, úpravě kvality videa, obnovení stažených souborů s vypršenou platností nebo je po dokončení smazat, najdete kroky pro tyto akce a další v Hulu's Centrum nápovědy .