Jiný

Jak sledovat tenis US Open 2021: Kanál a přímý přenos

Jaký Film Vidět?
 

Finálový grandslamový turnaj roku 2021 je tady. Od 30. srpna se mnoho z největších světových tenisových hvězd sejde v New Yorku na US Open. Jak ale můžete sledovat US Open, když tam nemůžete zamířit osobně? Čtěte dále a zjistěte, kde událost streamovat.

Serena Williamsová, Rafael Nadal a Roger Feder vynechají závod kvůli zranění, což bude znamenat jejich první absenci na velké soutěži od roku 1997. Mezitím se všechny oči upírají na Novaka Djokoviče, srbského atleta. se stal prvním singlovým hráčem, který vyhrál každý major v kalendářním roce od Steffi Grafové v roce 1988.V kolik hodin je dnes tenis na US Open? Jak můžete sledovat tenis US Open živě na ESPN nebo Hulu? Zde je vše, co potřebujete vědět.kdy skončily sopranistky

V KTEROU DOBU JE US OPEN TENNIS?

US Open začíná v pondělí 30. srpna v 11:00 ET a skončí o víkendu 11. až 12. září. Finále žen se koná v sobotu 11. září, zatímco finále mužů se koná v neděli 12. září.

KDE NÁS SLEDOVAT OTEVŘENÝ TENIS:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete sledovat US Open živě na ESPN, Sledujte ESPN , nebo aplikace ESPN . Navíc můžete předplatit ESPN+ , jehož pokrytí bude zahrnovat několik exkluzivních zápasů denně, španělské kanály a záznamy zápasů.MOŽNOSTI US OPEN TENNIS LIVE STREAM:

Žádný kabel? Žádný problém. Událost můžete také streamovat s aktivním předplatným služby pro streamování over-the-top, která nabízí ESPN, včetně fuboTV , Živá televize Hulu+ , Sling TV , AT&T TV NYNÍ nebo YouTube TV . FuboTV a YouTube TV nabízejí způsobilým odběratelům bezplatné zkušební verze. A jak už jsme zmínili výše, bude toho dost Tenis US Open k dispozici na ESPN+ .

MŮŽU SE PODÍVAT NA NÁS OTEVŘÍT TENIS NA HULU?

Pokud máte platné předplatné Živá televize Hulu+ (64,99 $/měsíc), můžete najít přímý přenos z US Open prostřednictvím živého streamu služby ESPN. Hulu nabízí oprávněným předplatitelům sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.