Video

Plán Hulu + Live TV přidá Disney+ a ESPN+ s navýšením ceny o 5 $

Jaký Film Vidět?
 

Hulu + živá televize předplatitelé se chystají získat celou řadu nového obsahu – ale něco stojí. Disney přidává dvě streamovací služby do balíčku s Hulu + Live TV, což znamená, že zákazníci k nim nyní budou mít přístup Disney + a ESPN+ ať se jim to líbí nebo ne. To znamená, že nabídka Hulu + Live TV se nyní také zvýší o 5 $ měsíčně. Právě když sis myslel, že dostaneš Hawkeye zdarma!

kdy začíná hra havranů

Zpráva byla oznámena všem Předplatitelé Hulu + Live TV dnes. Počínaje 21. prosincem budou všichni zákazníci zahrnovat přístup k Disney+ a ESPN+ s přidanou zprávou o zvýšení cen o 5 dolarů. Nyní bude Hulu + Live TV s reklamami na vyžádání za 69,99 $/měsíc, zatímco Hulu + Live TV bez reklam vyjde na 75,99 $/měsíc. Tato změna se bude týkat nových i stávajících zákazníků.Dokud jsou e-mailové adresy pro každý účet stejné, uživatelé Hulu + Live TV, kteří se již přihlásili k odběru Disney+ a/nebo ESPN+, by měli očekávat, že jejich účty budou na Hulu převedeny do jednoho nového plánu. Zákazníci s více předplatnými navíc obdrží kredit na maloobchodní hodnotu svých stávajících předplatných počínaje prvním fakturačním cyklem 21. prosince nebo později.Tato zpráva přichází jen rok poté, co Hulu zdražil svůj balíček živého televizního vysílání. V prosinci 2020 streamer zvýšil cenu o 10 $ měsíčně. V říjnu dále společnost Hulu zvýšila cenu svých plánů na vyžádání o 1 $ pro současné a nové členy, přičemž úroveň podporovaná reklamami vzrostla z 5,99 $ na 6,99 $ měsíčně a Hulu (No Ads) se zvýšila z 11,99 $ na 12,99 $.

živé přenosy koncertů na youtube

Balíčky Hulu + Live TV jsou domovem pro více než 75 živých televizních kanálů, včetně místních stanic ABC, CBS, Fox a NBC prakticky po celých Spojených státech, a také přístup k bohaté knihovně Hulu VOD, která obsahuje filmy na vyžádání, televizní epizody a originály. série. Nyní budou mít uživatelé Hulu + Live TV přístup k mnoha originálům Disney+, které zasáhly streamer – včetně nadcházející série Marvel Hawkeye a show Star Wars Kniha Boba Fetta — stejně jako lineární pokrytí ESPN a více živého sportovního obsahu.Přihlaste se k odběru Hulu + Live TV