Fronta A A

Showrunner Montré Burton z filmu „ženatý na první pohled“ prozradil o 13. sérii seriálu Lifetime Smash

Jaký Film Vidět?
 

Od roku 2014 se singles po celé zemi dobrovolně účastní potenciálně velmi riskantního sociálního experimentu, když souhlasili s účastí na Ženatý Na První Pohled : každý účastník souhlasí s tím, aby skupina expertů na vztahy vybrala svého snoubence/snoubence, se kterým se poprvé setkají u oltáře ve svůj svatební den. A věřte nebo ne, franšízová bilance úspěšných zápasů je docela slušná: zatím zůstalo sezdaných 12 ze 44 párů s úspěšností 27 %. …Dobře, ano, OFICIÁLNÍ počet je 13 existujících manželství, ale říká se to že Bennett a Amelia – od 11. sezóny show, odehrávající se v New Orleans – se rozešli. Ať tak či onak, fouká pryč Bakalář záznam franšízy spravedlivý devět sad manželů od roku 2002.

Ráno po premiéře 13. řady jsem mluvil s výkonným producentem a showrunnerem Montré Burtonem – veteránem show, který právě natáčí další sezóna (zasazená do Bostonu) a netrpělivě očekávaná sezóna 15 (přijíždí do San Diega na první výlet této franšízy na západní pobřeží). Vzhledem ke všemu, co se děje, jsem měl to štěstí, že mě dokázal vmáčknout dovnitř dřív, než jeho den skutečně začal, a dokonce více naštěstí je to ranní člověk. Vlastně ráno, poledne a večer, objasnil. Skutečná podpora manželství je 24hodinová záležitost.: Co jste věděli o show, že jste do ní přišli?Montré Burton: Ve skutečnosti jsem byl velkým fanouškem. Na seriál jsem se díval už mnoho sezón. Představa, že se oženíte na první pohled, mi jako ženatému muži vždy připadala docela přesvědčivá. A věřím v lásku. Měl jsem mnoho zdravých modelů lásky, vyrůstal jsem. Moji prarodiče byli manželé téměř 60 let, moje máma byla vdaná přes 30 let. Můj otec byl ženatý 20 let. Ale obvykle toho člověka chvíli znáte! Představa, že byste důvěřovali odborníkům – abyste vlastně řekli: Víte co, nechám na vás, abyste mi našli muže nebo ženu mých snů – byla vždy velmi zajímavá.

Začal jsi na show jako terénní producent v sezóně 10, odehrávající se v DC. Každý, kdo se díval Neskutečný pravděpodobně si myslí, že vědí, co tato práce obnáší: toto je vaše příležitost popsat vaši skutečnou zkušenost.Jako terénní producent jsi terapeut, jsi nejlepší přítel, jsi velký bratr, jsi velká sestra, jsi táta, jsi máma, jsi životní kouč, dáváš rady a radu – po pravdě řečeno, vy jste hlavou jejich kabinetu. Dáváte lidem nástroje k úspěchu. Protože úžasné na tomto pořadu je, že když to uděláte správným způsobem, buď z vás vyjde manželství, které vydrží celý život, nebo z vás vyjde lepší člověk, protože tento pořad nastavuje zrcadlo a bude vyžadovat, abyste opravili věci, na kterých musíte zapracovat. Co vám funguje, co nefunguje, co vás brzdí, co brání zdravým vztahům, co vás brzdí, co ne? A myslím si, že jednou ze skvělých věcí na práci polního producenta je to, že se neuvěřitelně sblížíte s páry, protože jste s nimi doslova na každém kroku. Mezi odborníky, producenty, páry se z toho skutečně stane vesnice.

našel jsem rozhovor, který udělal Meka Jones po své sezóně , říkala, že práce s tebou byla jedna z jejích nejoblíbenějších věcí, protože to, že byla vdaná za Michaela, to rozhodně nebylo!I když jejich manželství nefungují, jako u Meky a Michaela, stále se k nim oba velmi sblížíte, protože jim fandíte. Pokud nevěříte v lásku a pokud nevěříte v tento proces, neměli byste tuto show produkovat, protože každý potřebuje skutečného obhájce. Potřebujete někoho, kdo za vás bude bojovat; potřebujete někoho, kdo vás vyzve, vychová, povzbudí, inspiruje.

Ženatý Na První Pohled Soutěžící 12. sezóny Meka a Michael.Foto: Doživotí

Dostávají producenti v pořadu školení o tom, jak zasáhnout, pokud se situace skutečně zvrtne doleva?

Dbáme na to, aby lidé, kteří páry obklopují, měli ochotu, připravenost a kapacitu je podpořit. Protože když se tyto páry zhroutí, potřebujete producenty, kteří mají zkušenosti – pokud jde o televizi, vztahy a život – aby byli skutečně schopni stát v mezeře a dát těmto párům to, co potřebují, dokud se nedostanete do cíle. .

Momentálně pracujete na své páté sezóně. Jak se vyvíjely vaše povinnosti, když jste se posunuli od polního producenta k současnému showrunnerovi a výkonnému producentovi?

Jako polní producent jste v zákopech s páry. Jako spoluvýkonný producent jste dozorcem, chcete-li. A pak jako výkonný producent je to polévka k oříškům. Ujišťujete se, že všichni a všechno je v souladu, a také že každé oddělení může být podporováno, protože do této show je toho tolik. Je to hodně lidí a je mým úkolem zajistit, aby to nebyly jen páry, ale také tým. Všichni odborníci jsou také tak vytočení a chtějí se ujistit, že dělají vše, co mohou, aby těmto párům poskytli dobrou šanci na úspěch v manželství. Vstáváte brzy, chodíte spát pozdě, jste první na natáčení, poslední odcházíte, voláte každou hodinu, ale musíte být připraveni. Upřímně, jinak bych to neřešil, protože když ve 4:00 zavolá pár v krizi – odborník na telefonu, já na telefonu, mají páry na hovoru – stojí to za to pokud to znamená, že někdo dostane to, co vždy chtěl, což je pokus o skutečnou lásku.

Jak pandemie ovlivnila, proč se lidé hlásí na show?

Pandemie přiměla lidi vrátit se k základům; Myslím, že to lidem pomohlo uvědomit si, víš co, život není zaslíben nikomu z nás. Kdo ví, co bude zítra, takže pokud je to tak, nech mě jít najít skutečnou smysluplnou lásku.

Experti se zjevně chtějí spojit s lidmi, o kterých si myslí, že vytvoří dobré páry, ale producenti jsou tu od toho, aby vytvořili působivou show, což obvykle znamená konflikt. Jak tyto potřeby vyvažujete během procesu castingu, nebo nejsou tak protichůdné, jak by si divák mohl myslet?

Lidé vždy rádi říkají, když dojde na neskriptovanou televizi, Potřebujete drama, potřebujete konflikt. A pravdou je, že konflikty jsou součástí každodenního života, takže ať už jste máma se čtyřmi dětmi, spravujete domácnost, ať už jen chodíte, jste teenager – ať už je situace jakákoli, konflikt ukazuje nahoru nesčetnými způsoby. A drama a konflikt, ke kterému dochází Ženatý na první pohled se neliší od jakéhokoli jiného manželství, kromě toho na Ženatý na první pohled , máte jen tři kamery – možná pět, někdy dokonce sedm kamer – ve tváři, zatímco dokumentujeme, zatímco se to děje.

Další pořad bez scénáře o vztazích, Bakalář , se v poslední době dostal do kontroverze kolem svého zobrazení barevných účastníků. To nebyl problém stejným způsobem pro Ženatý na první pohled , protože od začátku má černé novomanžele a tuto sezónu představuje svůj první pár z jihovýchodní Asie, Johnny a Bao. Představuji si Ženatý na první pohled Záznam inkluzivního castingu je něco, na co jste vy a vaši kolegové hrdí.

Absolutně. Zejména s ohledem na to, co se právě děje ve světě, si myslím, že je důležité umět skutečně odrážet to, co vidíme. Když se lidé dívají na televizi, chtějí mít možnost vidět sami sebe na obrazovce.

Do té doby jsme viděli gay svatby v australském vydání franšízy. Myslíte si, že americká verze je blízko k následování?

Absolutně. Chci říct, že se s tím vždycky vedou vnitřní rozhovory. Jako člen komunity LGBTQ to je něco, co rozhodně podporuji – my všichni. Jde jen o to, abychom se ujistili, že když najdeme správnou osobu a správné shody a správný postup. Na jednom z našich spinoffů, Nesrovnatelné , už jsme měli LGBTQ páry. Takže přijde den. V mé mysli není pochyb.

Pojďme si promluvit o sezóně 13. Johnny a Bao se nepoznali jen na svatbě, ale ukázalo se, že se znali docela dobře, když byli mladší. Věděli jste, že se znali?

Rozhodně ne. Ve skutečnosti jsme byli všichni v řídící místnosti a křičeli. Byli jsme prostě v šoku.

Pro vás je to oh, žádný okamžik nebo oh Ano! okamžik? Zdá se, že je to to druhé!

Je to pro nás oh ano, protože víme, že by to mohlo být oh ano a oh ne pro jim . Hlavou nám začaly běhat všechny možnosti.

V tom případě se zdá, že logikou jejich zápasu bylo, jak moc jsou si podobní v temperamentu. Ale v mnoha jiných případech se zdá, že naděje se přitahují protiklady – například Myrla, která je trochu náročná na údržbu, a Gil, který je klidnější. Která z těchto strategií zápasů se podle vašich zkušeností s největší pravděpodobností osvědčí?

Mám pocit, že je to hybrid, protože nám účastníci často říkají, že chtějí něco jiného. Mohou říct: No, to, co jsem vždycky měl, byl zlý chlapec. To se mi nepovedlo; proto jsem na Ženatý na první pohled . Takže potřebuji milého chlapa, někoho, kdo je sladký a milující, soucitný a starostlivý, protože to jsem nikdy neměl. Pokud jste to nikdy neměli a my vám to dáváme, protože jste o to požádali a zasloužíte si to, nebuďte překvapeni, když nebudete vědět, co s tím, protože je to nudné. A myslím, že to je součást toho, co se někdy stává: dáme vám, o co jste žádali a co potřebujete, ale co s tím vlastně děláte? To je na tobě.

Dáme vám to, o co jste žádali a co potřebujete, ale co s tím vlastně děláte? To je na tobě.

Mnoho lidí sleduje reality TV, aby si odpočinuli. Myslíte si, nebo se vám zdá, že to nejde, aniž byste viděli všechny švy?

Byl jsem televizní dítě od svých nula let. Existuje tedy důvod, proč dělám televizi: protože miluji televizi. Televize je tak působivá, protože je to jediná věc, kterou má každý doma. I když to není zapnuté, i když se na to nedíváte pořád – i když se pro některé lidi stane jejich přítelem. Když je ve světě krize, i přesto, co je první věc, kterou lidé dělají? Jdou zapnout televizi. Nikdy jsem to nebral jako samozřejmost. A uvědomil jsem si, že ta malá krabička, kterou má každý doma, má schopnost, když je používána správným způsobem, dělat spoustu skvělých věcí. Díky tomu se lidé cítí lépe, uniknout. Některým lidem poskytuje informace. Někteří lidé se doslova učí, jak být lepší, sledováním věcí, které vidí. Je to docela mocný nástroj. Věřím, že komu je mnoho dáno, toho se mnoho vyžaduje a měli byste se snažit toho využít pro co největší množství dobra.

kdy přijdou amas

Spisovatelka, redaktorka a nadšenkyně do občerstvení Tara Ariano byla spoluzakladatelkou televizních stanic Television Without Pity, Fametracker a Beforely.TV. Je spolumoderátorkou podcastů Extra Hot Great a Again With This (nutně podrobný rozpis jednotlivých epizod Beverly Hills, 90210 a Melrose Place) a spoluautorkou se Sarah D. Buntingovou A Very Special 90210 Book: 93 Absolutely Essential Episodes from TV's Notoricky známý PSČ (Abrams 2020). Přispívala také do New Yorku, New YorkTimes Magazine, Collider, Vanity Fair, Slate, Mel Magazine, Vulture, Salon a The Awl a mnoha dalších. Žije v Austinu.

Hodinky Ženatý Na První Pohled na Lifetime