Jiný

„On My Block“ Sezóna 4: Kdo zemře? Kdo žije? Osudy Oscara, Abuelity a dalších

Jaký Film Vidět?
 

Pro fanoušky Netflixu máme nějaké dobré zprávy, nějaké špatné zprávy a pak další hromadu dobrých zpráv Na mém bloku .

Populární série se konečně vrátila pro čtvrtou sezónu (dobrá zpráva!), ale nejnovější díl oblíbeného sitcomu bude poslední sezónou show (špatná zpráva ). Zatímco se připravujeme rozloučit se s původní Core Four, Netflix nedávno oznámil novou spinoff sérii, Freeridge , od spolutvůrců Na mém bloku . Podle Netflixu bude nadcházející série více ženskou show, která obsahuje nový Core Four a představuje jinou stránku milovaného města Freeridge.*** Na mém bloku Před námi jsou spoilery 4. sezóny ***Mnoho fanoušků už poslední sezónu zhltlo Na mém bloku a upřímně, neobviňujeme je. Zatímco sezóna 4 nenabízí nouzi o smích, obsahuje také řadu srdcervoucích momentů, kdy během posledních deseti epizod zemřou dvě hlavní postavy.

na jaké epizodě je power book 2

Kdo zemřel během čtvrté sezóny Na mém bloku ? Zde je vše, co potřebujete vědět.ZEMŘÍ OSCAR SPOOKY DIAZ NA MÉM BLOKU ?

Ano. Oscar bohužel umírá na konci páté epizody 4. série.

Po usmíření se svým bratrem Cesarem Oscar vystoupí z domu, aby zavolal Isabel a řekl jí dobrou zprávu: Cesar souhlasil, že se s nimi přestěhuje do Portlandu. Jejich snění je krátkodobé, protože Oscarova tvář přechází od nadšení k obavám. Slyší přijíždějící auto a jeho výraz mluví za vše. Když jsme se vrátili do domu, řekl Isabel, že ji miluje. Cesar slyší výstřely a ujíždějící auto. Vyběhne ven, aby našel Oscara, jak lapal po vzduchu. Cesar se zběsile ptá Oscara, kdo ho zastřelil, ale už je pozdě. Oscar umírá v jeho náručí.přímý přenos kovbojové vs lvi

ZJISTÍME NĚKDY, KDO ZABIL OSCARA?

Ani náhodou. Oscar umírá dřív, než stihne odhalit viníka. I když to nebylo oficiálně potvrzeno, Oscarova smrt byla s největší pravděpodobností útokem gangu.

UMŘELA BABIČKA V NA MÉM BLOKU ?

Ano. Abuelita bohužel zemře během finále seriálu Na mém bloku . Poté, co Ruby odejde na maturitní ples, se dozvídáme, že Abuelita pokojně umírá na rakovinu.

Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu, je těžké si představit, kde by byla Core Four bez moudrosti, humoru a vedení Abuelity. Rubyino rozloučení je dojemné, ale tato malá scéna mezi Genym a Jamalem je zábavnou a dojemnou poctou této postavě.

Geny: Jamale, byl tam rozpočet a já nechápu, co se stalo.
Jamal: Ruby udělala rozpočet. Jestli to chceš udělat, musíš si promluvit se svým synem.
Geny: Cože? Neříkej mi, abych mluvil se svým synem! Co se stalo s krabicovým vínem?
Jamal: Abuelita říkala, že to řekneš. Řekla, cituji: ‚Nenechte Genyho levně přijít na víno.‘
Geny: Oh. Ta svině mi bude chybět.

Všechna čtyři roční období Na mém bloku aktuálně streamují na Netflixu.