Video

Hry NFL na Den díkůvzdání 2021: Harmonogram, časy, informace o živém přenosu, Jak sledovat online sestavu Díkůvzdání NFL

Jaký Film Vidět?
 

Jste připraveni na fotbal (Díkůvzdání)? Samozřejmě, že jsi! Popadni trochu žvýkačky, nakopni se, uvolni se, pozři ještě další talíř jídla a užijte si den plný zábavy NFL.

První zápas NFL na Den díkůvzdání začíná ve 12:30. ET, když Chicago Bears (3-7) cestují do Detroitu, aby se utkali s Lions (0-9-1). Ve druhé hře se navíjející se Las Vegas Raiders (5-5, série tří proher) vydávají na cestu, aby bojovali s prvním Dallasem Cowboys (7-3). Co takhle nočník? Po prohře v týdnu 11 s Indianapolis Colts míří Josh Allen a Buffalo Bills (6-4) do Superdome, kde se utkají s New Orleans Saints (5-5, série tří proher).Jak můžete sledovat všechny tři zápasy NFL Thanksgiving živě online? RF CB vám drží záda. Zde je vše, co potřebujete vědět.HARMONOGRAM NFL DĚKOVACÍCH GAMES 2021:

  • Chicago v Detroitu (12:30 ET na FOX)
  • Las Vegas a Dallas (16:30 ET na CBS)
  • Buffalo v New Orleans (20:20 ET na NBC a Peacock)

JAK SLEDOVAT NFL DĚKOVACÍ HRY 2021 ŽIVĚ ONLINE:

Bears vs. Lions Live Steam Info:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete dnešní zápas Lions/Medvědů sledovat živě na FOX, webové stránky FOX , FOX Sports , nebo Aplikace FOX Sports . Další možnosti přímého přenosu níže.Informace o živém přenosu Raiders vs. Cowboys:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete dnešní hru Cowboys/Raiders sledovat živě na webové stránky CBS nebo aplikace CBS . Živý přenos Cowboys můžete také najít prostřednictvím aktivní předplatné Paramount+.Paramount+ nabízí Základní plán (dostupný za 4,99 $/měsíc nebo 49,99 $/rok) a prémiový plán bez reklam (9,99 $/měsíc nebo 99,99 $/rok). Zatímco Essential Plan běžně nezahrnuje místní živé vysílání CBS, plán nabízí NFL na CBS, což znamená, že můžete streamovat NFL prostřednictvím všech plánů Paramount+. Paramount+ nabízí bezplatnou zkušební verzi a 25% studentskou slevu pro oprávněné předplatitele .

Informace o živém přenosu Bills vs. Saints:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete sledovat dnešní večer Fotbal v neděli večer zápas živě na webové stránky NBC, Aplikace NBC Sports , Web NBC Sports , Peacock Premium , nebo aplikaci NBC .

Foto: Getty Images

na jaké kanálové hře dnes večer

NFL THANKSGIVING 2021 LIVE STREAM INFO:

Všechny tři hry na Den díkůvzdání můžete sledovat živě s aktivním předplatným fuboTV, Hulu + živá televize , YouTube TV , nebo PŘÍMÝ STREAM . Poslední možností živého vysílání je Yahoo Sports. Živé místní hry a hry v hlavním vysílacím čase jsou k dispozici ke streamování zdarma prostřednictvím služby Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL .

YouTube TV, Hulu + Live TV a fuboTV nabízejí způsobilým odběratelům bezplatné zkušební verze.

MOHU SLEDOVAT HRY NFL DĚKOVÁNÍ NA HULU?

Hulu + živá televize (64,99 $ měsíčně) předplatitelé mohou sledovat všechny tři hry živě prostřednictvím živých přenosů Hulu CBS/NBC/FOX. Streamovací služba nabízí oprávněným předplatitelům sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.

Sledujte živě na Hulu + Live TV