Jiný

Živý přenos Saints vs. Seahawks: Jak sledovat živě dnešní „pondělní noční fotbal“

Jaký Film Vidět?
 

Živě z Lumen Field v Seattlu, Seahawks hostí New Orleans Saints Fotbal v pondělí večer.

Nikdy nevíte, co se Svatými získáte. V týdnu 1 vyfoukli Green Bay Packers, ale v týdnu 2 prohráli s Carolinou Panthers. 3. týden? Vítězství nad New England Patriots! 4. týden? Prohra s New York Giants. New Orleans vstupuje dnes večer Fotbal v pondělí večer zápas na 3-2, zatímco Seahawks, hrající bez zraněného Russella Wilsona, jsou 2-4 a rychle klesají v NFC West. Ale v pozitivnějších zprávách, Peyton a Eli Manning jsou zpět, aby analyzovali veškerou akci na ESPN2!V kolik hodin se dnes večer hraje zápas Saints/Seahawks? Jak se můžeš dívat Fotbal v pondělí večer žít online? Zde je vše, co potřebujete vědět.KTERÝ JE ČAS PONDĚLÍ NOC FOTBAL DNES V NOCI?

Dnešní večer Fotbal v pondělí večer utkání začíná ve 20:15. ET na ESPN.

KDY SE VRÁTÍ VYSÍLÁNÍ PEYTONA A ELI MANNINGOVÉ (TAK MANNINGCAST) PONDĚLÍ NOC FOTBAL ?

Dnes večer! Bratři Manningové jsou zpět!JAK SLEDOVAT MANINGCAST NA PONDĚLÍ NOC FOTBAL :

Zatímco tradiční Fotbal v pondělí večer vysílání je k dispozici na ESPN, můžete sledovat hašteření Peyton a Eli Manning a rozebrat veškerou akci na ESPN2. Živý přenos ESPN2 je k dispozici na Sledujte ESPN .

JAK SLEDOVAT PONDĚLÍ NOC FOTBAL ŽÍT:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete sledovat dnešní večer Fotbal v pondělí večer hra živě dál Sledujte ESPN nebo aplikace ESPN . Fotbal v pondělí večer je také k dispozici ke streamování zdarma na Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL .PONDĚLÍ NOC FOTBAL MOŽNOSTI ŽIVÉHO PŘENOSU:

Dnešní zápas můžete také sledovat živě s aktivním předplatným špičkové streamovací služby, která nabízí ESPN, včetně fuboTV , Hulu + živá televize , DIRECTV STREAM, Sling TV nebo YouTube TV . FuboTV a YouTube TV nabízejí způsobilým odběratelům bezplatné zkušební verze.

JE PONDĚLÍ NOC FOTBAL NA HULU?

Hulu + živá televize (64,99 $ měsíčně) předplatitelé mohou sledovat Fotbal v pondělí večer živě prostřednictvím živého přenosu Hulu ESPN. Streamovací služba nabízí nejen sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, ale po omezenou dobu můžete ušetřit 10 $ měsíčně po dobu prvních tří měsíců .

Připraveni na pondělní fotbal.

stream zdarma v pondělí večer fotbal

Zde je návod, jak se naladit #NOvsSEA

— Seattle Seahawks (@Seahawks) 20. října 2021

PONDĚLÍ NOC FOTBAL PROGRAM 2021:

V srpnu vydala RFCB článek podrobně popisující celý rok 2021 MNF plán .

Kam streamovat MNF