Recenze 'Star Wars: The Bad Batch' Disney +: Streamujte nebo přeskočte?

Jaký Film Vidět?
 

Star Wars: The Clone Wars má spoustu fanoušků, a to nejen proto, že lidé nemají dost Hvězdné války kánon. Je to proto, že vyplnilo mnoho prázdných míst mezi epizodami II a III filmové ságy a zároveň zavedlo nové postavy nad některé z již zavedených. Nyní přichází spinoff této série, kde skupina geneticky vadných klonových vojáků dokazuje, že svobodná vůle je dobrá věc.STAR WARS: THE BAD BATCH : STREAM TO NEBO SKIP IT?

Úvodní snímek: NA Klonové války shrnutí s vypravěčem (Tom Kane) vysvětlujícím vítězství republiky v Klonových válkách a zahájením bitvy, kde klonoví vojáci pod vedením mistra Jedi Depy Billaby (Archie Panjabi) zadržují síly dronů.Podstata: Padawan mistra Billaby Caleb Dume (Freddie Prinze Jr.) přichází se zprávami o posilách. Získávají pouze pět nových klonovaných vojáků, ale, jak říká Caleb, jsou jiní. Na scénu přichází Clone Force 99 aka The Bad Batch (stejně jako všechny Clone Troopers, všechny jsou vyjádřeny Dee Bradley Bakerovou): Hunter, Wrecker, Crosshair, Tech a Echo. Každý z nich má své vlastní speciální schopnosti a - na rozdíl od většiny klonovaných vojáků - mají vlastní mysl.Když porazili prapor klaunů, dostali vojáci rozkaz od Dartha Sidiousa (Iana McDiarmida), aby zapálil Jedi a zlikvidoval je. Billaba platí nejvyšší cenu, ale Calebovi se podaří uniknout po konfrontaci s Hunterem. Když dorazí Crosshair, je podezřelé, když Hunter říká, že padawan zemřel.

Dostanou se zpět na základnu vesmírné stanice Republiky právě včas na návštěvu generála Moffa Tarkina (Stephen Stanton). Když jsou klonové války na konci, kancléř - nyní císař - Palpatine hledá, zda mu budou klonoví vojáci užiteční. Zdá se, že Tarkin se o Bad Batch zajímá, ale dostal inteligenci a řekl, že jsou příliš vzpurní, než aby byli dobrými vojáky. Dává je do bitevního cvičení, aby to zjistil, v jednom okamžiku je nechal bojovat proti droidům pomocí živé munice. K tomu, aby je porazili, je zapotřebí všech jejich nesčetných dovedností a Tarkin je pošle na misi, aby odstranili to, co považuje za povstalce.cybill ovčák a peter bogdanovich

Omega (Michelle Ang), dospívající lékařská asistentka, jsou varováni, aby se této mise neúčastnili. Když se dostanou na planetu a najdou povstalce, uvidí, že jsou skupinou bývalých vojáků republiky a jejich rodin, kterou vede Saw Gerrera (Andrew Kishino). Všichni kromě Crosshaira odmítají plnit Tarkinovy ​​rozkazy; Crosshair má stále program, který ho nutí plnit příkazy, které ostatní ne.

Přes varování Omegy se Hunter rozhodne vrátit zpět do základny, aby získal Omegu, z níž Tech vyvozuje, že je ve skutečnosti pátým členem špatné dávky (Halo je reg, který utrpěl zranění hlavy, které zničilo část jeho mozku, která slepě plní rozkazy. Tarkin hodí skupinu do vězení, kde najdou Omegu; pomáhá jim uprchnout a zahnat klonované vojáky v čele s velmi známou tváří, která přeběhla na stranu Impéria.Foto: Disney +

Co ukazuje, připomene vám to? Star Wars: The Bad Batch pokračuje ve vzhledu a tónu Klonové války , který vyplnil celou hromadu Hvězdné války kánon mezi epizodami II a III filmové ságy.

Náš Take: Star Wars: The Bad Batch , vytvořený televizním guru franšízy Daveem Filonim, pokračuje v důsledně solidním vyprávění z Klonové války a další animovaná série. I když je show zdánlivě zaměřena na děti, má styl, který vám dává stejnou vřelou, nejasnou známost jako zbytek Hvězdné války franšíza. A přestože CGI může být občas trochu na surové straně - zvláštní vzhledem k tomu, jak daleko od té doby technologie přišla Klonové války debutovalo - Filoni a jeho autoři odvedli dobrou práci, když založili The Bad Batch jako skupinu postav, které stojí za to sledovat.

Poslouchejte, celá myšlenka klonové armády spočívá v tom, že všichni vypadají a znějí stejně a že plní rozkazy stejným způsobem. Takže bylo chytré od Filoni a společnosti, aby vyrobili The Bad Batch (představeno během roku) Klonové války poslední závěrečná sezóna) vypadají jako šablona Clone trooper, ale jen trochu odlišná. A Bakerovi to svědčí o tom, že každého člena Clone Force 99 natolik odlišuje, že vás překvapí, když zjistíte, že všechny vyjadřuje stejný herec.

Sérii také pomáhá zavedení Omegy. Podívejme se na to: Hvězdné války protože franšíza může být občas velkým klobásovým festivalem. Takže mít Omegu, která může nejen navázat spojení s mladšími fanoušky franšízy, ale také být víceméně jedinou pravidelnou ženou (v jednom okamžiku se také objeví Fennec Shand od Ming-Na Wen).

Na show je nějaká praštěnost, zejména Wreckerova touha vyhodit věci do vzduchu, ale Špatná dávka cítí se jako hodný spinoff pro velmi populární Klonové války série.

letecká data objevování hvězdných trek

Pro jakou věkovou skupinu to je ?: Jako většina z Hvězdné války franšíza, Špatná dávka cítí se vhodné pro děti od 7 do 8 let.

Rozstřel: S Omegou na palubě (a jednou z jejich skupiny ne na palubě), Bad Batch jde do warpu, aby zahájili svá dobrodružství bojující s Impériem.

Sleeper Star: Bakerovi jsme již dali patřičnou částku, ale do této kategorie rozhodně patří, protože jeho hlasy jsou rozmanité.

Většina pilotních linek: Prodloužená bojová scéna mezi Omegou, Clone Force 99 a některými dalšími klonovými vojáky byla trochu dlouhá, což je jeden z důvodů, proč se první epizoda blíží celovečernímu filmu.

Naše výzva: STREAMUJTE TO. Star Wars: The Bad Batch by měl uspokojit Klonové války fanouškům a dát úplným fanouškům franšízy šanci vidět, co se stalo na samém počátku Impéria.

Joel Keller ( @jelkeller ) píše o jídle, zábavě, rodičovství a technice, ale sám si nedělá dítě: je to feťák z televize. Jeho tvorba se objevila v New York Times, Slate, Salon,RollingStone.com,VanityFair.com, Rychlá společnost a jinde.

Proud Star Wars: The Bad Batch Na Disney +