Jiný

„The Suicide Squad“ Závěrečná scéna nastavuje sérii „Peacemaker“ HBO Max

Jaký Film Vidět?
 

Upozornění: Tento článek obsahuje hlavní Sebevražedný oddíl spoilery. Tohle nečtěte, pokud jste neviděli film!

Pokud odcházíte před koncem titulků po zhlédnutí superhrdinského filmu – po více než deseti letech filmů Marvel a DC obsahuje na konci titulků malý bonus –, pravděpodobně byste s tím měli přestat.Sebevražedný oddíl – samostatné pokračování roku 2016 Sebevražedný oddíl , který se nyní hraje v kinech a vysílá se na HBO Max – je již velmi dlouhý film. Než se dostanete na scénu, kde Bloodsport ( Idris Elba ) zastřelí Peacemakera ( John Cena ), aby zachránil život Cleo ( Daniela Melchior ), budete pravděpodobně více než připraveni na přestávku v koupelně. Naštěstí, pokud se díváte na HBO Max, můžete film pozastavit a rychle přetočit vpřed, jak chcete. Pokud sledujete film v kinech, budete ho muset držet, protože existuje Sebevražedný oddíl závěrečná scéna s titulky a není to něco, co byste si chtěli nechat ujít.

JE TAM A SEBEvražedný oddíl UKONČIT SCÉNU KREDITŮ?

Ano. Ve skutečnosti jsou dva Sebevražedný oddíl scéna závěrečných titulků, pokud započítáte malý okamžik, který přichází bezprostředně po titulní kartě filmu – na níž je zázračně ožívá dříve mrtvá Weasel, která se zázračně vrací k životu a putuje do džungle – jako scénu závěrečných titulků.

Ale skutečný Sebevražedný oddíl Scéna závěrečných titulků přichází na samém, úplném konci titulků, poté, co se posouvají všechna místa natáčení a loga produkčních společností. Scéna se odehrává v nemocnici, kde lékař vysvětluje, že pod troskami našli někoho – někoho odolného. Kamera stříhá muže ležícího v nemocnici, což není nikdo jiný John Cena, alias Peacemaker, alias Christopher Smith. Co?! Ale my jsme si mysleli, že je mrtvý!Zdá se, že ta drobná kulka, kterou Bloodsport použil ke střelbě Peacemakera, k jeho zabití nestačila. Steve Agee – který hraje pobočníka Amandy Wallerové (Viola Davis) jménem John Economos – protestuje, že je osedláván tímto blbcem jako forma trestu za neuposlechnutí Wallera. Ale když se doktor zeptá, co chtějí s Peacemakerem, další Wallerova pobočnice, Emilia Harcourt (Jennifer Holland), odpoví: Jen zachránit ten zasraný svět, to je vše.

Zpráva je jasná: John Cena ještě neskončil s hraním Peacemakera, což pravděpodobně nebude překvapením pro nikoho, kdo sleduje zábavné novinky.CO DĚLÁ SEBEvražedný oddíl KONEC SCÉNA KREDITŮ ZNAMENÁ?

John Cena se vrátí jako Peacemaker v původní sérii HBO Max, Mírotvorce , vytvořil Sebevražedný oddíl spisovatel/režisér James Gunn. Osmidílný spin-off seriál má mít premiéru na HBO Max v lednu 2022.

Mírotvorce série byla oznámena již v září. Za Uzávěrka , show prozkoumá původ Peacemakera, známého jako Christopher Smith, alias muže, který řekl, že je mu jedno, kolik mužů, žen a dětí musí zabít, aby dosáhl míru. Kromě hlavní role s Cenou si Agee i Holland zopakují své role jako John Economos a Emilia Harcourt.

v kolik hodin je dnes večer steeler game

K obsazení se připojí také Robert Patrick jako Auggie Smith, Danielle Brooks jako Leota Adebayo a Freddie Stroma jako The Vigilante/Adrian Chase. Přehlídka údajně skončila natáčení minulý měsíc, a přestože neexistuje žádná přesná Mírotvorce zatím datum vydání, nebudete muset dlouho čekat, než znovu uvidíte Johna Cenu v té helmě na záchodovou mísu.

Hodinky Sebevražedný oddíl na HBO Max