Twitter vybuchl „Great British Baking Show“ pro epizodu Mexican Week: „Už nikdy se nedotýkej našeho jídla“

Jaký Film Vidět?
 

Velká britská přehlídka pečení diváci jsou rozhořčeni nad nejnovější epizodou seriálu, ve které se soutěžící utkají během „mexického týdne“. V epizodě, která se v USA vysílá zítra (7. října), jsou vidět amatérští pekaři zkoušející pokrmy včetně pan dulce, tacos a dortu tres leches.Před premiérou pořadu jeho nejnovější epizoda dne Netflix propagovala „Mexický týden“ na sociálních sítích, kde byla ukázkou diskutabilního vtipu mezi spolumoderátory Noelem Fieldingem a Mattem Lucasem, který podle očekávání nešel s internetem příliš dobře.Fielding říká: 'Nemám pocit, že bychom si měli dělat mexické vtipy, protože by se lidé rozčílili,' načež Lucas odpoví: 'Co, dokonce ani Juan?'Fielding říká: 'Dokonce ani Juan.'Jeden uživatel Twitteru kritizoval pořad za jeho vtip a napsal do komentářů k příspěvku, 'Nic z toho není vtipné.' Ani vtip, ani oblečení. Pokud bychom měli být nadšení, že vyzdvihujete mexické pečení... Neuspěli jste. Místo toho se toho děsím.'

Další přidal, 'Velký palec dolů.' 👎🏽 vy všichni? Ať už to prosadil kterýkoli producent/scenárista, možná bude potřeba vést vedlejší diskusi. To prošlo příliš mnoha manažery, než aby se to dostalo do vzduchu. Obrovská velká slečna.'

Zatímco Velká britská přehlídka pečení zpackal své promo pro „Mexický týden“, obsah skutečné epizody je také docela chvályhodný. NPR uvádí, že epizoda obsahuje „různé španělské nesprávné výslovnosti, hraní maraca, rozhovory o tequile a dortu s knírem“.

Fuj.

zabíjí dexter deb

Twitter měl hodně co říct o „mexickém týdnu“, přičemž většina kritiků se divila, proč se britský program pokouší řešit mexická jídla.

'Koho sakra napadlo mít mexický týden na skvělém britském bake off omfg?' zeptal se jeden , zatímco napsal další ,,To dává smysl Great British Bake Off dělá svůj mexický týden před Halloweenem, protože co je děsivějšího než pokusy Britů připravovat mexické jídlo?

Nové epizody Velká britská přehlídka pečení premiéra v pátek na Netflixu. Sledujte obávanou epizodu „Mexického týdne“ zítra, 7. října.