Jaká je dohoda s televizí Acorn? |

Jaký Film Vidět?
 

Zdá se, že každý den existuje více streamovacích služeb, které nabízejí nové exkluzivity, ale je těžké přijít na to, co je odlišuje od balíčku, a co je důležitější, stojí za to peníze navíc? Příkladem je, že Acorn TV je placená služba předplatného streamování, která se proslavila jako sen Anglofilů, ale je to opravdu tak?První věc, kterou byste měli vědět, je, že Acorn TV je něco víc než jen streamovací televizní služba. Acorn nabízí britským televizním pitomcům přístup k jejich oblíbeným televizním programům prostřednictvím možností domácího videa a programování vysílání již více než 20 let. V roce 2001 spustila společnost Acorn katalogovou službu, která prodává britské koncerty na DVD a kýčovité dárky, a v roce 2011 společnost viděla rozšiřující se streamingový trh jako příležitost rozšířit své služby. Byla spuštěna Acorn TV, jedna z prvních specializovaných služeb předplatného streamování.Jako uznávaný britský televizní blázen musím přiznat, že jejich katalog je hvězdný. Mají klasické záhadné tituly jako Poirot, hlavní podezřelý, a Caedafel , ale zajímavější je to, co je pro tuto službu exkluzivní. Koneckonců, můžete streamovat výše uvedená dramata na Netflixu, tak co dělá Acorn TV tak zvláštním? Za co vlastně platíš? Tady je Samantha Morton Jana Eyrová Kate Beckinsale Emma , viktoriánské lesbické drama Prstař , originál Brideshead se vrátil a jedno z mých oblíbených pořadů, Vázací prostředky a šípy . V zásadě mají hluboké škrty. Je to nirvána britského televizního pitomce, ale nebude to pro každého. Neformální Opatství Downton fanoušek se pravděpodobně bude cítit trochu ztracen.Proto to vypadá, že Acorn TV začíná prosazovat méně známé programy se známějšími hvězdami. Acorn TV má výhradní práva na novou verzi Jamaica Inn v hlavní roli Jessica Brown Findlay, aka Opatství Downton Lady Sybil. Pokouší se také inkasovat v únoru Padesát odstínů šedi svým způsobem horečka: nabili koloniální americké drama Jamieho Dornana z 80. let 20. století, Nové světy .

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=v8i3PoMXGUc]

Acorn TV stojí předplatitele 4,99 $ měsíčně nebo 49,99 $ za rok (a je dodáván s dopravou zdarma, když si koupíte DVD nebo dárky z jejich služby katalogů tradic), a myslím, že to stojí za to, pokud jste někdo, kdo je opravdovým znalcem britské televize. Ve skutečnosti, pokud primárním důvodem, proč máte Netflix, je sledovat klasické britské záhady, pak by to mohlo být dokonce hodnou náhradou. Pokud jste však jen příležitostným fanouškem programování BBC, nemusí to stát za padesát až šedesát babek ročně. Většina z Mistrovské divadlo a největší hity BBC America se nakonec dostanou na Netflix, Amazon Prime nebo Hulu. Ale hej, nedovolte mi, abych se dostal mezi vás a vaši všemocnou posedlost Jamieho Dornana.Pro více informací o Acorn TV klikněte sem nebo navštivte jejich oficiální domovská stránka Pro více informací..

Líbí se ti co vidíš? Sledujte na Facebook a Cvrlikání připojit se ke konverzaci a zaregistrujte se k odběru našich e-mailových zpravodajů být první, kdo ví o streamování filmů a televizních zpráv![Foto: Everettova sbírka]