Jiný

Kdy bylo natočeno setkání „Láska je slepá“?

Jaký Film Vidět?
 

Láska je slepá je zpět se třemi novými epizodami, které zaznamenávají život párů (a nezadaných), když se připravují na dvouletá výročí nejšťastnějšího (nebo nejnepříjemnějšího) dne jejich života. Ale vydrž: Ne Láska je slepá premiéra na Netflixu v únoru 2020? Páry jasně řekly, že ano a já ne před premiérou představení, ale mnoho dní, týdnů nebo měsíců předtím? Časová osa je naprosto nepřehledná. A ještě více to bude matoucí, když do toho všeho započítáte COVID-19 – a raději tomu věřte je to faktor při shledání . Pojďme si to tedy všechno rozebrat.

Kdy bylo natočeno setkání Love Is Blind?

The Láska je slepá shledání bylo ve skutečnosti natočeno dva roky po natáčení v 1. sezóně. Jde o to, že Láska je slepá svatby se natáčely 15. listopadu 2018. Jo, na to všechno seděl Netflix Láska je slepá drama od listopadu 2018 do premiéry v únoru 2020!Abychom byli ještě konkrétnější, můžete skutečně použít instagramové stránky herců, abyste získali hrubou představu o tom, kdy natáčeli jaké scény, za předpokladu, že všichni zveřejnili své fit fotky a selfie kolem, když byly pořízeny. S ohledem na to je zde možná časová osa, kdy byly natočeny určité scény – včetně velké výroční party.  • Giannina venčila svého psa a FaceTimed s mámou kolem 27. října .
  • Lauren a Cameron natočili svou zpověď 6. listopadu , před oslavou výročí. To dává smysl, protože jejich rozhovor byl zjevně natočen na jiném místě a nebyl tolik uváděn.

Foto: Netflix

  • Damian se sešel s Francescou na obědě 7. listopadu ; FYI, to je den, kdy byl Joe Biden prohlášen za vítěze prezidentských voleb. Ach jo — všechna shledání se konala před, během a po volbách v roce 2020 .
  • Diamond potkala svůj potenciální zájem o lásku v baru/myčce kolem 9. listopadu .
  • Lauren se sešla s Carltonem na velmi napjatém obědě listopad 10 .
  • Giannina se sešla s Diamondem, LC a Jessicou na dívčím obědě 11. listopadu ; a pokud vás to zajímá, Jessica byla celý listopad a prosinec 2020 na Instagramu temná.
  • Oslava výročí se konala v sobotu 14. listopadu; tehdy Diamond zveřejnila svůj párty vzhled . Cameron zveřejnil svůj a o několik dní později .
  • Zbytek zpovědí byl natočen po večírku, kolem 16. listopadu od obou Giannina a diamant zveřejnili svůj vzhled ve stejný den.
  • Damian a Cameron zveřejnili příspěvek o svém cvičení s Barnettem, což se stalo po večírku , kolem 20. listopadu .
  • A Giannino setkání s její matkou se odehrálo kolem 22. listopadu .

Další malá maličkost: Amber a Barnett se stýkali s Markem a jeho novou snoubenkou 7. října . To vysvětluje, proč se v ní tak bránila Markovi ( velmi frustrující ) bojovat s LC.Foto: Netflix

Abychom tento boj o COVID uvedli do kontextu, když už víme, kdy přesně došlo: bylo diagnostikováno 272 nových případů COVID a 3 úmrtí související s COVID se stala ten den právě v gruzínském Fulton County. A když byl tento boj zveřejněn na Netflixu 28. července 2021, bylo v okrese Fulton diagnostikováno 266 nových případů. Takže COVID byl vážný tehdy a je vážný i dnes.Všichni se zamaskují a zamaskují, aby to bylo další Láska je slepá shledání nemůže mít nic jiného než malicherné hádky, prosím.

Proud Láska je slepá na Netflixu