Video

Kde mohu sledovat 'Glee' teď, když to opustil Netflix?

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

Minulý měsíc jsme přinesli zprávy, které byly tak tragické, že se vyrovnaly neustálým pokusům pana Schue (Matthew Morrison) rapovat: Veselí opustil Netflix. Dnes jsme tu, abychom znovu zničili vaše štěstí, jako Becky (Lauren Elizabeth Potter) ničí xylofony. Všech šest sezón Veselí oficiálně opustili Netflix a, alespoň prozatím, nejsou k dispozici pro streamování nikde jinde.

kdy začne Yellowstone

To je správně. Pokud nemáte DVD nebo digitální kopie, neexistuje způsob, jak legálně streamovat Veselí . Pokud máte předplatné Spotify, můžete si kdykoli pustit hudbu ze seriálu a zavřít oči, když si představíte, jak Rachel (Lea Michelle) vydává tón nebo Kurt (Chris Colfer), jak zápasí se svou sexy tváří. Ale všichni víme, že to není totéž. Zajímá vás, jak můžete sledovat tento drahocenný klenot Fox? Zde je vše, co aktuálně víme.Kde mohu sledovat Veselí ?

Ne na bezplatném streamování. Nejlepší sborový pořad v televizi je v současné době k dispozici pouze pro digitální nebo fyzický nákup. To jsou špatné zprávy.Dobrou zprávou je, že pokud jste ochotni vyplatit peníze, můžete vždy koupit Veselí . Na Amazonu a Google Play, nákup HD digitálních verzí kompletní série vás bude stát něco málo přes 119 $. Na iTunes a Vudu , stejná kolekce vás bude stát mnohem rozumnějších 59,99 $. Ale nejlepší řešení se zatím týká fyzických médií.

Právě tuto vteřinu ve středu 1. prosince 2021 můžete si koupit Veselí set krabic kompletní s komentářem k epizodě za 59,36 $. S touto nabídkou neušetříte jen pár centů. Získáte také režisérský sestřih pilotního dílu, mini dokumentu o natáčení The Rocky Horror Veselí Show, něco se jmenuje Veselí in the City, návod, jak se oblékat jako vaše oblíbené postavy, a mnoho dalšího. Navíc mohu z vlastní zkušenosti říci, že troubící, dva a půl palce široká megasouprava slouží jako výborný startér konverzace, inspirující výroky jako: Je to Veselí ? a Proč máte každý díl Veselí ? a proto jsi single. Platí to samo za sebe.kdo hraje dnešní fotbalový zápas

Je Veselí Chystáte se do Hulu?

V tuto chvíli pro to neexistuje žádný důkaz Veselí přejde na jakoukoli jinou streamovací službu. Ale pokud se série nakonec dostane do Hulu, nebude to překvapivé.

v roce 2017 dodal Hulu Veselí do své knihovny, než byla série po letech odstraněna ze streameru. Veselí k příchodu do Hulu také došlo přibližně ve stejnou dobu jako masový exodus 20th Century Fox a FX obsahu z Netflixu. Stalo se to v době před akvizicí společnosti Fox společností Disney, která byla oficiálně dokončena na jaře roku 2019. Stručně? Je pravděpodobné, že Disney stále sbírá své hračky po nákupu Fox. S ohledem na Veselí Vzhledem k více dospělým tématům by Hulu byl dobrým domovem pro seriál.Je Veselí Chystáte se na Disney+?

Ne, nejsou známy žádné plány Veselí přijít do Disney+. Ale to je další streamer, který dává největší smysl pro budoucnost New Directions.

cole sprouse legrační obličej

V Latinské Americe, Velké Británii, Kanadě, Austrálii, Novém Zélandu a Irsku, Veselí je k dispozici na Disney+. Také tematicky je to typ pořadu, který by mohl být pro streamovací službu potenciálně dobrý. Ačkoli Veselí zabývající se sebevraždami, šikanou, sexuální výchovou, drogovou závislostí a nesčetnými dalšími dospělými problémy, je stále v jádru středoškolskou dramatem se spoustou skvělé hudby. Pokud by někdy existovala streamovací služba, která by se starala o publikum se zájmem o tuto vysoce specifickou věc, byla by to Disney+.

Kam streamovat Veselí