Jiný

Woman Crush Wednesday: Nasim Pedrad, Hvězda Netflixu Desperados

Jaký Film Vidět?
 

Šťastný červenec, všichni! Jaký lepší způsob, jak nastartovat tento nový měsíc, než novou čerstvou Woman Crush Wednesday?! Pro dnešní WCW oslavujeme mimořádně talentovanou a půvabnou herečku a komičku, která se po celou dobu své kariéry usmívá na naše tváře. Vzdejte to za ni, první červencové WCW, skvělý Nasim Pedrad!

KDO JE TO GAL Nasim PedradPROČ Drtíme:Pedrad hraje v originálním romantickém komediálním filmu Netflix Desperados , který padne na platformu tento pátek 3. července. Pedrad hraje Wesley, panickou mladou ženu, která letí do Mexika se svými dvěma nejlepšími kamarádkami (Anna Camp a Sarah Burns), aby odstranila chvástatý e-mail, který poslala svému novému příteli (Robbie Amell). Po příjezdu narazí na jejího bývalého nápadníka (Lamorne Morris), který se brzy chytí do jejich šíleného plánu. Film již byl označen jako jeden ke sledování v publikacích jako Popsugar , TV průvodce a další a bezpochyby je to alespoň částečně kvůli Pedradovu výkonu. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme její skvělou práci v tomto připravovaném filmu!

KDE JSTE JE VIDĚLI PŘED: Pedrad zahájila svou profesionální kariéru na obrazovce jako hostující role v komediálním dramatickém televizním seriálu z roku 2006 Gilmorova děvčata a odtud rychle vzlétlo a objevilo se v epizodě Vítěz v roce 2007, epizoda Ve Filadelfii je vždy slunečno v roce 2009 a má periodickou roli sestry Suri v seriálu lékařské dramatiky JE od roku 2007 do roku 2009, než získala velký zlom jako členka obsazení Sobotní noční život od roku 2009 do roku 2014 sbíral vystoupení ve 109 epizodách (včetně portrétu v roce 2018). Od té doby se Pedradova kariéra rozběhla na obrazovkách velkých i malých, když se začala objevovat ve filmech jako 2011 romcom Nejsou připojeny žádné řetězce Animovaná hudební komedie 2012 Lorax Animovaná komedie 2013 Já, padouch 2 Komediální horor z roku 2019 Firemní zvířata a nejnověji v roce 2019 hraná adaptace hudebního fantasy filmu Disney Aladin a na výstavách jako Allen Gregory , Mulaney , Nová holka , Scream Queens , Projekt Mindy , Velká pusa , Mírni svoje nadšení , a Brooklyn devět devět . Je zřejmé, že Pedrad již shromáždila působivý seznam kreditů, které nám všem přinesly spoustu radosti a zábavy, a těšíme se, až ji uvidíme na obrazovce po mnoho dalších let.kdy začíná nový dexter

KDE JE ZNOVU VIDÍTE: Pedrad má komediální seriál, Čad , který má letos přijít na TBS. Pedrad vytvořil, píše, produkuje a hraje v této sérii 10 epizod pro jednu kameru titulárního Čada, trapného čtrnáctiletého perského chlapce, který se snaží prosadit na střední škole. To rozhodně zní jako show, kterou stojí za to sledovat! Pro ještě více od Pedrad můžete sledovat ji na Instagram .

Hodinky Desperados na Netflixu